Margaret - Cool Me Down: jest bardzo cool!

i

Autor: fot. YouTube/Margaret Margaret - Cool Me Down: jest bardzo cool! Udowadniamy to mając 6 powodów!

Eurowizja 2016: Margaret - Cool Me Down jest cool! Mamy 7 dowodów!

2016-03-06 15:31

Cool Me Down Margaret brzmi jak światowy przebój! Gdybyśmy nie wiedzieli, że podpisuje się pod nim polska piosenkarka, to pomyślelibyśmy, iż to dzieło Rihanny, Beyonce, bądź Iggy Azalea! Muzyczna jakość Cool Me Down jest powalająco dobra!

Cool Me Down: to jedna z piosenek na Eurowizję 2016. Margaret ponownie nie zawiodła oczekiwań swoich fanów i po raz kolejny zaprezentowała światowej klasy przebój. O tym, czy wywalczy z nim awans na Konkurs Piosenki w Szwecji dowiemy się już w sobotę, 5 marca - podczas polskich eliminacji. Nikomu nie trzeba przypominać, że pierwszy singiel - Thank You Very Much dostał się listy przebojów w Niemczech, Austrii i we Włoszech. Tym razem będzie podobnie, bo Cool Me Down jest cool! Potwierdzamy to podrzucając Wam 7 powodów! Znajdziecie je poniżej.

>> Eurowizja 2016 - KRAJOWE ELIMINACJE: wyniki, występy, komentarze

Piosenka Margaret na Eurowizję 2016

Gosia Jamroży, czyli Margaret ma na koncie robiącą wrażenie liczbę sukcesów, dzięki którym wypłynęła na szerokie wody. Już niebawem do tej listy zapisać będzie mogła kolejny! Wszystko za sprawą singla "Cool Me Down", z którym Polka powalczy o wyjazd na tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji 2016. Jest to pełen energii, taneczny kawałek, który inspirowany był reggae w nowoczesnym stylu. Piosenka oprócz tego, że powalczy w krajowych eliminacjach, to jest również zapowiedzią drugiego studyjnego albumu Margaret.

Cool Me Down: jest bardzo cool - 7 dowodów

Dlaczego uważamy, że Cool Me Down jest cool? Udowadniamy to prezentując Wam siedem powodów:

  1. Za produkcje piosenki Margaret odpowiada Arash i Anderz Wrethov, którego kojarzyć możecie ze współpracy z Kase Chlopeckim! Dwóch świetnych artystów świetnie wykorzystało talent polskiej wokalistki.
  2. Najgorętsza premiera lutego wprowadziła na polski rynek muzyczny nową jakość! Oryginalność to jedna z głównych cech tego numeru.
  3. Utwór posiada linie melodyczną i sample, które używane są w muzyce reggae. Nic więc dziwnego, że jego melodia porywa do tańca! 
  4. O singlu piszą już zagraniczne serwisy! To znaczy - kawałek ma potencjał na sukces na światowych zestawieniach list hitów! 
  5. Chwytliwy i szybko wpadający refren zostaje w głowie na bardzo długo. Jesteśmy pewni, że większość z Was nie może przestać wciskać "replay" :)
  6. Oficjalnie jest to zapowiedź nowego, drugiego solowego albumu Margaret! 
  7. Brzmi jak światowy przebój! Gdybyśmy nie wiedzieli, że podpisuje się pod nim polska piosenkarka, to pomyślelibyśmy, iż to dzieło Rihanny, Beyonce, bądź Iggy Azalea! Muzyczna jakość "Cool Me Down" jest powalająco dobra!

Premiera utworu miała miejsce 17 lutego 2016 w Gorącej 20 Radia ESKA. Podrzucamy Wam refren piosenki oraz lyrics video!

I’m hotter than fire, water can’t cool me down
water can’t cool me do-o-wn,
oh-oh, oh-oh,
I’m dancing like flames and nothing can cool me down
watch me I run this to-o-wn
oh-oh, oh, no water can’t cool me d-down,
d-down, no water can’t cool me

>>> Polskie preselekcje do Eurowizji 2016 - oni walczą o Eurowizję w koncercie eliminacyjnym!

RW