ESKA Summer City 2019 - co musisz zrobić latem? Sprawdź już teraz!

2019-06-24 16:21 A.D.
Wakacje
Autor: East News / Bartosz KRUPA

Lato to czas zabawy, spotkań z przyjaciółmi i oczywiście przeżywania niezwykłych przygód! Plany na te dwa niesamowite miesiące każdy z nas snuł już od grudnia. Czasem warto jednak dać ponieść się chwili i odważyć na spontaniczne szaleństwo. To właśnie wam proponujemy! Co musicie zrobić latem 2019? Sprawdźcie w specjalnym quizie ESKA Summer City!

Tam, gdzie dużo się dzieje, tam musi być ESKA! ESKA Summer City Bus z Play wyrusza na ulice waszych miast. Wszędzie tam, gdzie dzieje się coś niesamowitego będziecie mogli spotkać gwiazdy ESKI. Pojawią się między innymi w Parku Rozrywki Julinek i Master Truck Show we Wrocławiu! Uważnie wypatrujcie ESKA Summer City Bus z Play, bo pojawić może się w każdym zakątku kraju. A jeśli do tej pory nie wiecie, co powinniście koniecznie zrobić, to my służymy pomocą!

Zobacz też: ESKA Summer City Bus - najlepsza muza i gwiazdy Radia ESKA!

QUIZ - ESKA Summer City 2019: co musisz zrobić latem? 

Koncerty, imprezy plenerowe, kluby czy wydarzenia sportowe? Które z nich przyciągną twoją uwagę w to lato? Sprawdź, w jakim miejscu nie może zabraknąć cię w tym roku! Wystarczy rozwiązać nasz quiz, odpowiadając na kilka prostych pytań!

Najnowsze