ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

2016-08-28 11:13

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 

22:50  Ekipa eska.pl dziękuje, że byliście z nami! Do zobaczenia za rok na ESKA Music Awards i codziennie na eska.pl

22:43 Teraz występ i nagroda, na którą czekali wszyscy. Statuetkę w kategorii specjalnej BEST INTERNATIONAL HIT zdobywa  Alan Walker za utwór Faded !

22:33 Na scenie pojawiła się niezwykle charyzmatyczna wokalistka i kompozytorka prosto z USA. LP oczarowała publiczność w Szczecinie, a także widzów przed telewizorami.

22:30 Po wręczeniu nagrody C-Bool ponownie zaprezentował na scenie swój największy hit. Publiczność zaśpiewała go razem z wokalistką, a do zabawy i wspólnego śpiewania włączył się sam C-Bool.

22:25 Po występie Grzegorza Hyżego czas na to by poznać najlepszy hit ESKA Music Awards 2016, którym zostaje piosenka C-Boola zatytułowana Never Go Away.

22:13 Na scenie ESKA Music Awards 2016 nieziemska Ewelina Lisowska z nowym hitem Prosta sprawa.

22:10 Przyszedł czas na kolejną statuetkę. Tym razem powędruje ona w ręce najlepszego zespołu EMA 2016. Tytułu broni grupa VIDEO.

22:05 Ze swoim przebojem Z całych sił na naszej scenie Szymon Chodyniecki.

22:00 Przy wręczaniu nagrody EMA 2016: NAJLEPSZE VIDEO nie zabrakło żartu ze strony Sylwestra Wardęgi. Nagroda miała powędrować w ręce Sylwii Grzeszczak, jednak Wardęga podał nazwisko Antka Smykiewicza tłumacząc, że myślał, że w muzyce, jak w polityce nagrody daje się kolegom. Oczywiście statuetkę EMA 2016: Najlepsze video zdobywa numer Tamta Dziewczyna.

21:45 Drugą część ESKA Music Awards 2016 otworzyła Margaret z coverem wielkiego przeboju Zary Larsson.

21:35 Czas na chwilę przerwy. Za kilkanaście minut wracamy do Szczecina. Jak wrażenia do tej pory? Podoba się? :)

21:25 Po raz pierwszy w Polsce, po raz pierwszy na scenie ESKA Music Awards Jasmine Thompson!!!

21:21 ESKA Music Awards 2016: NAJLEPSZY ARTYSTA TO Dawid Podsiadło!

21:20 To była grupa Video! A już za moment kolejna zagraniczna gwiazda dzisiejszego wieczoru! W numerze Ain't Nobody Jasmine Thompson. Ale najpierw nagroda w kategorii Najlepszy artysta.

21:15 Po fenomenalnym występie Sylwii Grzeszczak na scenę wkracza zespół VIDEO z utworem Ktoś nowy.

21:11 - Wooow, ale aranż. W takiej wersji Tamtej dziewczyny jeszcze nie słyszeliśmy! Sylwia Grzeszczak jak zwykle w wyśmienitej formie.

21:08 Przed wami Sylwia Grzeszczak z single Tamta dziewczyna. Ta piosenka jest zapowiedzią nowej płyty, której premiera już jesienią 2016 roku!

21:05 ESKA MUSIC AWARDS 2016 - eskaGO AWARDS - NAJLEPSZY ARTYSTA W SIECI to oczywiście Margaret!

21:01 Na scenie EMA 2016 tegoroczny radiowy hit i zdobywca pierwszej statuetki Antek Smykiewicz.

20:58 Nagroda w kategorii EMA 2016: NAJLEPSZA ARTYSTKA zdobywa Sylwia Grzeszczak!!! W historii ESKA Music Awards to już ósma nagroda Sylwii Grzeszczak. Wzruszona wokalista podziękowała fanom i przyznała, że po narodzinach córki ma jeszcze więcej inspiracji do tworzenia muzyki.

20:52 Po pierwszej statuetce wracamy do najlepszych występów na żywo. Na scenie EMA 2016 C-Bool ze swoim wielkim przebojem Never Go Away. Na scenie towarzyszy mu niezwykła wokalistka, którą na żywo możecie podziwiać po raz pierwszy!

20:49 - Czas na pierwszą statuetkę. ESKA Music Awards 2016: NAJLEPSZY RADIOWY DEBIUT TO ANTEK SMYKIEWICZ! Gratulujemy! 

20:42 - Na scenie Margaret. W pierwszej kolejności usłyszeliśmy wielki hit zatytułowany Cool Me Down, a teraz czas na wielką premierę nowego singla Margaret. Przed Wami Elephant! Podoba się? :) 

20:38 Czas na pierwszą zagraniczną gwiazdę tego wieczoru. Na scenie ESKA Music Awards 2016 Filatov & Karas  w nowej wersji hitu zatytułowanego Tell It To My Heart.

20:33 - Eska Music Awards wystartowało w tanecznym stylu! Już teraz na scenie, w najnowszym hicie Justina Timberlake'a, Can't Stop The Feeling, specjalnie dla Was… Sound'n'Grace!!! Zespołowi na scenie towarzyszy Ewelina Lisowska, która tańczy w towarzystwie Tomasza Barańskiego, choreografa dzisiejszej gali!

20:30 - Startuje gala ESKA Music Awards 2016. Przed nami ponad dwie godzin genialnej zabawy, fenomenalnych występów i to co najważniejsze, czyli nagrody. To dzisiejszego wieczoru dowiemy się w czyje ręce powędrują statuetki. Bądźcie z nami. ZACZYNAMY!!!

20:00 - Zostało już tylko pół godziny do rozpoczęcia gali ESKA Music Awards 2016. Pod sceną zbiera się publiczność.

15:30 - W hali rozpoczęła się próba generalna przez ESKA Music Awards 2016. Pamiętajcie, że o 20:30 rozpocznie się gala EMA 2016, której nie możecie przegapić! Będzie mnóstwo niespodzianek i premiera nowego singla Margaret! :) Bądźcie z nami w ESKA.pl i TVP1!

14:50 Zanim rozpocznie się gala nasi dziennikarze przeprowadzą wywiady z gwiazdami ESKA Music Awards 2016. Rozmawialiśmy m.in. z LP. Naszym gościem był także Alan Walker.

14:10 - Jeżeli wybieracie się do Szczecina na ESKA Music Awards 2016 to zajrzyjcie na ESKA Info. To tam znajdziecie wszystkie niezbędne informacje m.in. Gdzie zaparkować samochód w okolicy hali Azoty Arena? ESKA Info przygotowała też poradnik na temat jak dojechać komunikacją miejską na ESKA Music Awards 2016?

13:30 - Jasmine Thompson już na próbie wyglądała zjawiskowo, co dopiero będzie wieczorem. Wiemy na pewno, że wokalistka wykona dwa utwory.

13:00 - Zakończyły się już próby polskich artystów. Zapewniamy, że dzisiejsza gala będzie niezwykłym show, którego długo nie zapomnicie. W Szczecinie czekają na was premiery utworów, nowe aranżacje znanych hitów i wiele niespodzianek.

12:40 - Czas na kilka ciekawostek o występach, które już dziś wieczorem zobaczymy w Szczecinie podczas ESKA Music Awardsa 2016:

  • Monice Lewczuk na scenie towarzyszyć będą tancerze.
  • Margaret premierowo wykona nowy singiel zatytułowany Elephant. Jej występ to będzie naprawdę niezłe show!

11:50 Po swojej próbie jest też Sylwia Grzeszczak. Jak ze Szczecina donosi Michu Sobkowski, aranż jej piosenki ma nas zaskoczyć. Już nie możemy się doczekać!

11:20 - Na scenie ESKA Music Awards 2016 trwają próby. Do swojego wieczornego występu przygotowuje się Antek Smykiewicz.

10:35 - W Szczecinie jest już ekipa Radia ESKA. Do gali przygotowują się m.in. Jankes, Rafał Adamczak, Hanczak i Michu Sobkowski. A w studiu pierwszy gość. Antek Smykiewicz opowiada o swoim występie na EMA 2016!

@antek_smykiewicz w naszym studiu! #EMA2016 #radioeska #eskamusicawards Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Radio ESKA (@radio_eska)

10:00 - Trwają ostanie przygotowania do gali ESKA Music Awards 2016. Scena wygląda rewelacyjnie, a już wieczorem wystąpią na niej największe gwiazdy. Line-up ESKA Music Awards 2016 jest imponujący. Alan Walker, Margaret, Jasmine Thompson, Ewelina Lisowska - lista gwiazd jest naprawdę długa! :)

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze