ESKA Music Awards 2015 - BILETY po ile, gdzie, kiedy. Sprawdź jak pójść z nami na Eska Music Awards

2015-07-03 0:51
Eska Music Awards 2015
Autor: eska.pl Eska Music Awards 2015

Chcecie zdobyć bilety na Eska Music Awards 2015? Pozwolą wam dołączyć do nas na gali wręczenia nagród, połączonej jak zwykle z koncertami największych gwiazd muzycznych. Gdzie kupić bilety na Eska Music Awards, kiedy i po ile. Dowiedz się więcej!

Eska Music Awards to jedna z największych imprez muzycznych w Polsce. Bądź na niej z nami! Co roku ESKA przyznaje nagrody najlepszym artystom, ale co ważne to WY wybieracie te gwiazdy.Jeżeli chcesz być z nami na tegorocznej gali wręczenia ESKA Music Awards - łap bilety!

>>> Wpadki Polaków na zagranicznych wycieczkach. Nie umiemy się zachować?

Już 18 czerwca ruszyła sprzedaż biletów na Eska Music Awards 2015, która odbędzie się 29 sierpnia 2015 roku, od 20:30 w Szczecinie, w Hali Azoty przy ulicy Władysława Szafera 3/5/7. Są dostępne online w podanych poniżej serwisach. Cena biletu to 39 złotych, ale jeżeli będziesz słuchać uważnie Radia ESKA i oglądać ESKA TV - z pewnością będziesz miał szansę wygrać bilety na ESKA Music Awards. Szczegóły wkrótce 

A już 2 lipca ogłosimy listę tegorocznych nominacji do ESKA Music Awards. Od tego dnia będziecie mogli głosować na swoich ulubionych wykonawców! Tymczasem zobacz jak się bawiliśmy na EMA2014 i dołącz do nas w tym roku! Odpalaj retransmisję z gali Eska Music Awards 2014 w jakości HD już teraz:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze