Elwira Mejk - wiek, wzrost, dzieci, wpadki, piosenki, mąż, disco polo, Instagram, Facebook

2021-12-12 19:17
Elwira Mejk
Autor: Instagram.com/elwiramejk

Elwira Mejk to jedna z największych gwiazd disco polo. Od lat piosenki jej zespołu zabawiają Polaków na imprezach. Wiele osób jednak chciałoby wiedzieć więcej na jej temat. Kim jest Elwira Mejk? Ile ma lat? Czy ma dzieci? Gdzie jej szukać w mediach społecznościowych? Odpowiadamy na najważniejsze pytania.

Elwira Mejk - wiek, wzrost, dzieci, wpadki, piosenki, mąż, disco polo, Instagram, Facebook to informacje, których internauci najczęściej szukają na temat gwiazdy. To właśnie te frazy najczęściej pojawiają się w Google obok jej nazwiska. Postanowiliśmy zapisać najważniejsze ciekawostki na temat Elwiry Mejk w jednym miejscu. Znajdziesz je poniżej:

Elwira Mejk - wiek, wzrost

Elwira Smilgin-Brodzik, znana jako Elwira Mejk, urodziła się 8 września. Co ciekawe gwiazda nigdy nie podała roku urodzenia, co oznacza, że jej wiek nie jest znany. Nie wiadomo też, ile ma wzrostu

Elwira Mejk - mąż, dzieci

Elwira Mejk jest mężatką od 9 września 2009. Jej mąż to Mariusz Brodzik i ma z nim dwóch synów - Szymona i Filipa

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 26.11.2021

Elwira Mejk - wpadki

Elwira Mejk często jest bohaterką artykułów w kolorowej prasie oraz na serwisach plotkarskich. Wynika to z jej częstych wpadek modowych. Zarzuca jej się też, że nieuważnie robi zdjęcia, która zamieszcza na Instagramie i pokazuje za wiele.

Elwira Mejk - piosenki

Najpopularniejsze piosenki zespołu MEJK to:

  • Tańczę z nim do rana
  • Heloł kocham cię
  • O Mamma Mia
  • Przez dwa serca

Elwira Mejk - Facebook, Instagram

Elwira Mejk podobnie jak większość gwiazd używa mediów społecznościowych. Na Facebooku można znaleźć ją pod adresem www.facebook.com/elwira.mejk. Z kolei na Instagramie trzeba szukać jej pod nazwą @elwiramejk. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze