Edyta Górniak w The Voice Kids 2021! Zaśpiewała piosenkę Kolorowy wiatr!

2021-04-11 14:32 PO.
Edyta Górniak
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Edyta Górniak w The Voice Kids 2021 zrobiła prawdziwe show! Popularna, polska wokalistka zaśpiewała piosenkę Kolorowy wiatr i rozczuliła wszystkich dookoła. Edyta Górniak była trenerką w pierwszej edycji talent show z udziałem muzykalnych dzieci, a teraz dla nich zaśpiewa.

The Voice Kids 4 trwa w najlepsze, jednak muzyczny program z odcinka na odcinek jest coraz bliżej długo wyczekiwanego finału. Przed nami pierwsza część wielkiego finału czwartej edycji The Voice Kids. Na scenie zobaczymy dziewięcioro uczestników z drużyn Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Po występie wszystkich uczestników z danej drużyny każdy z trenerów wybierze jedną osobę, która wystąpi w przyszłą sobotę w ostatecznej muzycznej rozgrywce, w której stawką będą tytuł Najlepszego Głosu Kids w Polsce oraz 50 tysięcy złotych na rozwój talentu. 

Już 10 kwietnia 2021 roku na scenie zaśpiewają Karolina Szostak, Igor Konieczny i Tatiana Kopala z drużyny Cleo. Dawida Kwiatkowskiego reprezentować będą Natalia Pawelska, Olek Klembalski oraz Zosia Sławińska. Wokalne umiejętności zaprezentują także Amelia Borkowska, Mikołaj Jabłoński i Sara Ewgu-James, których trenerami są Tomson i Baron. W pierwszej części finału nie zabraknie także muzycznych gości. Sceną zawładną między innymi: MaRina, zwycięzca trzeciej edycji The Voice Kids Marcin Maciejczak oraz finalista 11. edycji The Voice of Poland Ignacy Błażejowski. kto jeszcze pojawi się gościnnie w show? Zobaczcie sami! 

Edyta Górniak w The Voice Kids 4  

Edyta Górniak w The Voice Kids 4! Na scenę talent show wróci także Edyta Górniak, która zasiadała na obrotowych fotelach w pierwszej edycji The Voice Kids. To właśnie wokalistka była trenerką Roksany Węgiel, która zwyciężyła program w 2018 roku. Występ w czwartej edycji muzycznego programu TVP2 to dla artystki podróż sentymentalna. - Scena The Voice Kids kojarzy mi się z moimi ukochanymi dziećmi, z którymi otwieraliśmy pierwszy sezon tego programu w Polsce - wyznała Edyta Górniak. Warto dodać, że w sobotnim odcinku gwiazda zaśpiewa piosenkę Kolorowy wiatr z filmu animowanego Pocahontas. 

Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?
Najnowsze