Edyta Górniak - nowa piosenka Andromeda produkcji Donatana!

2017-11-25 22:43
Edyta Górniak - nowa piosenka Andromeda produkcji Donatana!
Autor: fot. okładka singla Andromeda Edyta Górniak - nowa piosenka Andromeda produkcji Donatana!

Andromeda to nowa piosenka Edyty Górniak! Jak brzmi świeży singiel gwiazdy polskiej sceny? Przekonajcie się na ESKA.pl

Edyta Górniak - nowa piosenka Andromeda to jedna z najgorętszych polskich premier listopada 2017. Jak brzmi i czy ma szansę zostać wielkim hitem? Przekonajcie się i posłuchajcie nagrania na ESKA.pl. Za produkcję nowej piosenki Edyty Górniak odpowiada czołowy polski producent, Donatan. O współpracy tego duetu mówiło się od bardzo dawna. Kawałek początkowo miał się pojawić latem 2017 roku. Dlaczego tak się nie stało? Zniecierpliwieni fani otrzymali od wokalistki odpowiedź: - Utwór z Donatanem jest gotowy od grudnia. Pytajcie jego. 

Edyta Górniak - nowa piosenka Andromeda 

Nowa piosenka Edyty Górniak i Donatana pojawił się w piątek, 24 listopada. Opublikujemy ją na ESKA.pl! Jak wiemy to mocny kawałek pokazujący zupełnie nieznane, nowe oblicze Edyty. Utwór pojawi się na kolejnej płycie wokalistki.

 

Robert Lewandowski i Donatan naprawdę nagrywają płytę! Połączyła ich muzyka

Autor: brak danych

  To już pewne. Donatan i Robert Lewandowski przygotowują razem wspólny muzyczny projekt. Informacja ukazała się oficjalnie na profilu piłkarza. Opublikowała ją również Cleo na swoim Instagramie.  Robert Lewandowski i

Jedną z zapowiedzi singla stanowi post, który dodała Cleo. Na swoim instagramowym profilu pochwaliła się, że jest autorką tekstu piosenki, pod którą podpisuje się legendarna piosenkarka. - Kiedyś jako dzieciak słuchałam Jej głosu, dziś to super uczucie wiedzieć że możemy razem pracować.

Czekacie na nowy kawałek od Edyty Górniak?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze