Edyta Górniak - nowa piosenka Andromeda produkcji Donatana!

2017-11-25 22:43
Edyta Górniak - nowa piosenka Andromeda produkcji Donatana!
Autor: fot. okładka singla Andromeda Edyta Górniak - nowa piosenka Andromeda produkcji Donatana!

Andromeda to nowa piosenka Edyty Górniak! Jak brzmi świeży singiel gwiazdy polskiej sceny? Przekonajcie się na ESKA.pl

Edyta Górniak - nowa piosenka Andromeda to jedna z najgorętszych polskich premier listopada 2017. Jak brzmi i czy ma szansę zostać wielkim hitem? Przekonajcie się i posłuchajcie nagrania na ESKA.pl. Za produkcję nowej piosenki Edyty Górniak odpowiada czołowy polski producent, Donatan. O współpracy tego duetu mówiło się od bardzo dawna. Kawałek początkowo miał się pojawić latem 2017 roku. Dlaczego tak się nie stało? Zniecierpliwieni fani otrzymali od wokalistki odpowiedź: - Utwór z Donatanem jest gotowy od grudnia. Pytajcie jego. 

Edyta Górniak - nowa piosenka Andromeda 

Nowa piosenka Edyty Górniak i Donatana pojawił się w piątek, 24 listopada. Opublikujemy ją na ESKA.pl! Jak wiemy to mocny kawałek pokazujący zupełnie nieznane, nowe oblicze Edyty. Utwór pojawi się na kolejnej płycie wokalistki.

 

Robert Lewandowski i Donatan naprawdę nagrywają płytę! Połączyła ich muzyka

Autor: brak danych

  To już pewne. Donatan i Robert Lewandowski przygotowują razem wspólny muzyczny projekt. Informacja ukazała się oficjalnie na profilu piłkarza. Opublikowała ją również Cleo na swoim Instagramie.  Robert Lewandowski i

Jedną z zapowiedzi singla stanowi post, który dodała Cleo. Na swoim instagramowym profilu pochwaliła się, że jest autorką tekstu piosenki, pod którą podpisuje się legendarna piosenkarka. - Kiedyś jako dzieciak słuchałam Jej głosu, dziś to super uczucie wiedzieć że możemy razem pracować.

Czekacie na nowy kawałek od Edyty Górniak?

Najnowsze