Ed Sheeran: koncert za 2$. Zobacz Peep show Eda Sheerana

2015-12-08 12:39
Ed Sheeran peep show
Autor: fot. YouTube/Hamish & Andy Ed Sheeran: koncert za 2$. Zobacz Peep show Eda Sheerana

Koncert Eda Sheerana za 2 dolary - to prawda, czy żart? Na pewno jak dobry dowcip, potraktowali to przechodnie, którzy nie chcieli uwierzyć, że bilet na występ Eda Sheerana jest tak tani. Anglik, wziął udział w eksperymencie prowadzących radiowy program w Australii. Ed Sheeran w Peep show nie zatańczył, ale zaśpiewał swoje największe przeboje. Zabawne wideo poprawi Wam humor!

Jakiś czas temu pojawiła się książka biograficzna Eda Sheerana. Dzięki niej, wiemy już jak rozpoczynał swoją karierę wesoły rudzielec. Dowiedzieliśmy się, że gdy miał 16 lat, postanowił wyjść z gitarą na ulicę z nadzieją, że poprawi ludziom nastrój, a jednocześnie co nieco zarobi. Teraz, przypomniał sobie młodzieńcze lata! Wszystko w ramach eksperymentu prowadzących radiowy program w Australii. Występ Eda Sheerana w Peep show nie cieszył się jednak dużą popularnością. Zresztą, nic dziwnego!

Ed Sheeran koncert za 2$

Okazało się, że Ed Sheeran to niezwykle skromny wokalista. Anglik, który aktualnie koncertuje w Australii, dał się namówić na występ w prywatnym klubie ze striptizem. Ku naszemu zdziwieniu, mało kto przyszedł zobaczyć jego ekskluzywny występ. Być może przez to, że jeden z prezenterów lokalnej stacji radiowej namawiał ludzi na tzw. "peep show" w wykonaniu Eda Sheerana? Najprawdopodobniej tak, bo brzmi to bardzo jednoznacznie, ale dzięki temu - wyszło bardzo zabawnie! Artystę można było zobaczyć i posłuchać przez 30 sekund za jedyne 2$. Dodajmy, że cierpliwy Sheeran na pierwszych gości, dla których zaśpiewał swoje największe przeboje czekał ponad godzinę! Najprawdopodobniej, mało który artysta dałby się namówić na taki eksperyment:

 

To jedyny taki, luksusowy koncert Eda Sheerana. Ciekawe, czy Wy uwierzylibyście w taki koncert. Jeśli tak, to kogo byście chcieli zobaczyć za 2$? Dajcie znać w komentarzach!  

Eda Sheerana usłyszycie również w specjalnym miksie wszystkich największych hitów 2015 roku! A być może już niebawem dowiemy się, że wystąpi na koncercie w Polsce? Lista artystów, którzy przyjadą do Polski w 2016 jest coraz dłuższa!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze