Julinek Park

i

Autor: Materiały prasowe

Dzień dziecka w Julinek Park! Cyrkowy kalejdoskop i inne atrakcje. Harmonogram weekendu

2022-05-26 11:46

Przedłużamy Dzień Dziecka i w tym roku świętujemy ten dzień przez dwa weekendy! Z myślą o naszych najmilszych zaplanowaliśmy dodatkowe atrakcje – dmuchańce, karuzele i trampoliny, dodatkowe przedstawienia oraz konkursy dla całych rodzin!

W najbliższy weekend rozpoczynamy świętowanie – z tej okazji przeniesiemy się m.in. do dalekiej Afryki, gdzie władzę wciąż sprawują starożytne plemiona. Jedno z nich, plemię akrobatyczne pokaże, że tradycyjne tańce etniczne mogą odbywać się także w powietrzu! Życie tego mitycznego plemienia toczy się wokół podniebnych popisów, a jego dowódcy to niezwykli akrobaci. Król Kamilus Akrobatus I, najwspanialszy atleta w krainie, stoi na czele plemienia i uczestniczy w mistycznych rytuałach w wykonaniu Szamana Szoguna. Szaman za pomocą ziół i kamieni odczytuje wyroki zapisane dla plemienia przez akro-bóstwa – tej wyjątkowej nocy bogowie przekażą wiadomość, która na dobre odmieni życie jego członków. Podczas rytuału pojawi się też Duch Plemienia, który poprzez taniec na sztrabatach opanuje Akro-Plemię i pokaże, co zapisał mu los.

Co więcej, akrobatki znające staroplemienny taniec zaklinający deszcz, wykonają go na oczach widzów w rytmie afrykańskiej muzyki bębniarskiej. Plemienne tancerki nie tylko zapewnią piękną pogodę, ale podczas specjalnych warsztatów nauczą chętnych adeptów plemienia rytmicznych kroków tańca niosącego słońce.

Za niesamowite emocje podczas pokazów odpowiadać będą artyści: Kamil Witkowski, Maciej Czarski, Maciej Sokołowski oraz tancerze Rewii Dziecięcej „Sylaba”. Pokazy akrobatyki solowej i w układzie „hand to hand” oraz występy żonglerskie z pewnością pozostawią w głowach odwiedzających niezwykłe wspomnienia.

HARMONOGRAM 28-29 MAJA

  • 12:00 – Pokaz taneczny w wykonaniu Rewii Dziecięcej „Sylaba” – MAŁA SCENA
  • 14:00 – Pokaz „Plemię akrobatyczne” – DUŻA ARENA
  • 15:00 – Warsztaty pt. „Plemienne tańce” z Rewią Dziecięcą „Sylaba” – MAŁA SCENA
  • 16:00 – Pokaz „Plemię akrobatyczne” – DUŻA ARENA

Uwaga! W niedzielę 29 maja o godzinie 12:30, odwiedzi nas gość specjalny – Emilia Komarnicka- Klynstra, aktorka i autorka książki „Cieszę się, że jesteś”. Na Dużej Arenie odbędzie się spotkanie autorskie, na którym wysłuchacie fragmentów książki, odbędą się konkursy oraz rozmowy z aktorką! „Cieszę się, że jesteś” jest ciepłą, mądrą opowieścią trzyletniego chłopca o rodzinie: mamie, tacie, dziadkach, o zdarzeniach codziennych i tym całkiem niezwykłym dniu, kiedy w domu pojawia się malutki brat. Książka podzielona jest na krótkie części, każda przedstawia osobną historię. Zapraszamy wszystkich rodziców oraz ich pociechy na Dużą Arenę w niedzielę o 12:30!

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

W parku działa również:

- Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury;

- Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos;

- Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla;

- Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi.

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!

Julinek Park

i

Autor: materiały prasowe