Dziedzictwo

i

Autor: Materiały TVP

Serial

Dziedzictwo, odc. 238 - streszczenie. Yaman doprowadza Ikbal do szału

2024-02-28 17:09

Dziedzictwo to serial, który można oglądać w polskiej telewizji. To kolejna turecka produkcja, która podbija serca polskich widzów. Można ją oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 na antenie TVP1. Fani są ciekawi, co wydarzy się w kolejnych dniach. Sprawdź streszczenie 238. odcinka, który zostanie wyemitowany w poniedziałek 18 marca 2024.

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu

Dziedzictwo, odcinek 238 - streszczenie. Yaman jest świadomy, jak bardzo Seher obawia się nocy poślubnej. Daje jej do zrozumienia, że nie zrobi niczego dopóki nie będzie gotowa. Wreszcie, pewnego wieczoru dziewczyna sugeruje mu, że pokonała lęk. Frat nie może uwierzyć, że Neslihan dała się nabrać Borze. Między przyjaciółmi dochodzi do sprzeczki, podczas której Frat niemalże wyznaje Neslihan swoje uczucia. Yaman nie potrafi ukryć ekscytacji perspektywą spędzenia nocy z Seher, ale widok szczęśliwej pary doprowadza Ikbal do szału. Jak na złość tego wieczora Yusuf nie chce zasnąć i wymyśla różne zabawy, w które angażuje Seher i Yamana. Gdy Seher idzie podgrzać Yusufowi mleko, Ikbal popycha ją i zrzuca ze schodów. Yaman zawozi ukochaną do szpitala. 

Jak dobrze znasz turecki serial "Dziedzictwo"? Quiz dla największych fanów

Dziedzictwo - o czym jest serial?

Serial opowiada historię Yamana Kırımlı, bogatego i charyzmatycznego biznesmena, oraz Seher Kerimoğlu, która wiedzie niewinne i skromne życie. Zarówno Yaman, jak i Seher dbają o swojego siostrzeńca Yusuf. Chłopiec niedawno stracił matka, siostrę Sehera, z którą rodzeństwo nie rozmawiało, odkąd ta wyszła za mąż bez zgody ojca. Yaman jest bardzo bogatym człowiekiem z Krymu, ale nie może pozbyć się skutków trudnych dni, jakie przeżył w przeszłości. Yaman, który ma dwóch starszych braci, nigdy nie wybaczył matce, która ich opuściła i uciekła z innym mężczyzną. Po tej sytuacji Yaman Kırımlı nienawidzi kobiet i nie ufa żadnej z nich. Yaman chce wychować swojego siostrzeńca Yusufa na silną i bezwzględną osobę, podczas gdy Seher chce zabrać swojego siostrzeńca i wychować go jako część dziedzictwa swojej siostry i ojca. Yaman Kırımlı nie chce na to pozwolić. Po spotkaniu oboje poczują odrzucenie i nienawiść do swoich różnych osobowości, ale z czasem zdadzą sobie sprawę, że oboje chcą dobra swojego siostrzeńca Yusufa i nienawiść zamieni się w miłość.

Dziedzictwo - obsada

 • Halil İbrahim Ceyhan - Yaman Kirimli
 • Sıla Türkoğlu - Seher Kerimoğlu Kirimli
 • Nanuka Stambolishvili - Nanuka
 • Berat Rüzgar Özkan - Yusuf Kirimli
 • Gülderen Güler - Kiraz
 • Melih Özkaya - Ali/Kirimli
 • Tolga Pancaroğlu - Ziya Kirimli
 • Gülay Özdem - İkbal Kirimli
 • Osman Aydın - Selim
 • Hilal Yıldız - Zühal
 • Gözde Gürkan - Begüm
Listen on Spreaker.