Gwiazdy

"Doktor Quinn" - obsada po latach. Główna bohaterka jest po siedemdziesiątce! Zobacz, jak zmienili się aktorzy kultowego serialu

"Doktor Quinn" to serial, który blisko 30. lat temu zaskarbił sobie serca polskich widzów. Sprawdziliśmy, jak dzisiaj wyglądają bohaterowie kultowej produkcji. Tytułowa bohaterka, choć jest już po siedemdziesiątce, wygląda fantastycznie! Sully natomiast jest nie do poznania!

Spis treści

  1. "Doktor Quinn" - serial, który skradł serca widzów 
  2. Jane Seymour w roli Doktor Quinn 
  3. Tak zmienił się Sully z serialu "Doktor Quinn"
  4. Dzieci Doktor Quinn - jak dziś wyglądają Brian, Matthew i Collen?

"Doktor Quinn" - serial, który skradł serca widzów 

Amerykański serial "Doktor Quinn" oglądały miliony Polaków. Produkcja opwiadająca o losach lekarki, która porzuca dotychczasowe życie i decyduje się ratować ludzie życie na Dzikim Zachodzie, zadebiutowała na antenie TVP1 w grudniu 1994 roku i doczekała się stu pięćdziesięciu odcinków. 

Kobieta - lekarka musiała włożyć wiele siły, by mieszkańcy miasteczka Colorado Springs wreszcie jej zaufali. Jej ciepłe podejście i profesjonalizm sprawiły jednak, że stała się ważną postacią w lokalnej społeczności. Historia miłości Doktor Quinn i Sullego to natomiast wątek, który wzruszał do łez.  

Jane Seymour w roli Doktor Quinn 

W główną rolę w produkcji wcieliła się fenomenalna aktorka Jane Seymour. W dobrodusznej i elokwentnej lekarce kochało się wielu widzów. Choć trudno w to uwierzyć, aktorka, która zagrała tę rolę ma już... 72 lata! 

W jej przypadku wiek to tylko liczba. Doktor Quinn po blisko trzech dekadach od emisji serialu, wygląda rewelacyjnie! Aktorka prowadzi konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 320 tysięcy osób. Właśnie z mediów społecznościowych dowiadujemy się, że Jane Seymour rewelacyjnie się trzyma i nadal ma ten wspaniały uśmiech, którym zdobyła serca widzów "Doktor Quinn"! 

Tak zmienił się Sully z serialu "Doktor Quinn"

Jednym z głównych bohaterów serialu był także Byron Sully, który został mężem Michaeli Quinn. W jego rolę wcielił się aktor Joe Lando. Do przystojnego Sullego wzdychało wiele fanek, a odtwórca jego roli znalazł się na liście 50. najpiękniejszych ludzi świata magazynu People. 

Joe Lando ma dziś 61 lat i nadal utrzymuje kontakt z Jane Seymour. Co ciekawe, serialowa Doktor Quinn i jej młodszy kolega nawiązali na panie serialu romans. Relacja jednak nie przetrwała, gdy aktorka poznała swojego czwartego męża. 

Zawsze podziwiałem Jane Seymour jako aktorkę, a kiedy spotkaliśmy się na planie w 1992 r., po prostu szaleńczo się w niej zakochałem. Niestety, nie mogłem liczyć, że odwzajemni moje uczucie, bo w tym samym czasie poznała Jamesa Keacha... Po prostu mi ją ukradł. Nasze uczucie zawsze było czysto platoniczne. Teraz jesteśmy dobrymi przyjaciółmi - mówił po latach Joe Lando. 

Gwiazdor dzisiaj nie przypomina już Sullego z "Doktor Quinn", a po jego długich włosach nie ma już śladu! 

Czytaj także: "Miodowe lata": obsada kiedyś i dziś. Jak zmienili się: Karol Krawczyk, Tadeusz Norek, Alina, Danka i inni

Dzieci Doktor Quinn - jak dziś wyglądają Brian, Matthew i Collen?

Główna bohaterka serialu "Doktor Queen" adoptowała trójkę dzieci swojej zmarłej pacjentki: Briana, Matthew i Collen. 

Serialową córkę Doktor Quinn zagrały dwie aktorki. Jako pierwsza w tę rolę wcieliła się Erika Flores. Po kilku latach została zastąpiona przez inna aktorkę - Jessicę Bowman. 

Rolę Matthew zagrał Chad Allen, a jako Briana oglądaliśmy aktorka Shawna Toovey. 

W poniższej galerii zdjęć prezentujemy, jak dziś wyglądają bohaterowie kultowego serialu "Doktor Quinn". Ale oni się zmienili! 

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz kultowe seriale z lat 90.? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Serial "Słoneczny patrol" opowiadał o ratownikach z...
Słoneczny Patrol