Doda & Virgin - koncert w Hard Rock Cafe. Pierwszy występ na trasie!

i

Autor: fot. wbf Doda & Virgin - koncert w Hard Rock Cafe

Doda & Virgin - koncert w Hard Rock Cafe. Pierwszy występ na trasie!

2016-11-07 13:14

Doda & Virgin wracają na scenę! Koncert rozpoczynający promocję płyty Choni odbędzie się w Hard Rock Cafe w Warszawie! Kiedy i gdzie kupić bilety? Jakie piosenki wykona Doda z zespołem? Odpowiedzi znajdziecie na ESKA.pl! 

Doda & Virgin - koncert w Hard Rock Cafe rozpocznie trasę promującą nowy materiał! Kiedy i gdzie kupić bilety? ESKA.pl bierze ten temat pod lupę! Doda i Tomasz Lubert połączyli wspólne siły! Efektem ich współpracy jest płyta Choni, która swoją premierę mieć będzie 10 listopada 2016. Jest to pierwszy po 11 latach przerwy album wokalistki z zespołem i nie bez powodu na krążku znajdziemy 11 utworów. Doda w Hard Rock Cafe na pewno wykona piosenkę pt. Niebezpieczna kobieta, czyli motyw przewodni filmu Patryka Vegi, Pitbull. Niebezpieczne kobiety. 

Doda & Virgin koncert - Hard Rock Cafe [DATA]

Doda i Virgin w Hard Rock Cafe zagrają pierwszy od wydania nowej płyty. Tym samym będzie to pierwszy koncert promujący piosenki z płyty Choni. Odbędzie się on 10 listopada 2016 w restauracji Hard Rock Cafe Warsaw. Start imprezy o godzinie 21:00. 

Doda koncert - bilety 

Bilety na koncert Dody i Virgin są jeszcze w sprzedaży! Cena jednej wejściówki wynosi 75 zł. Szczegóły i dystrybucja dostępna jest na stronie eventim.pl/

Doda koncert - piosenki z Choni

Doda w Hard Rock Cafe Warsaw wraz z zespołem wykona piosenki z płyty Choni. Nie zabraknie przeboju pt. Dżaga, 2 Bajki, Znak pokoju, Mam tylko Ciebie, czy filmowego Niebezpieczne kobiety. Do piosenki został stworzony teledysk, w którym zobaczycie fragmenty filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety - nowe sceny z filmu. Doda kipi seksem!

Doda i Tomasz Lubert ponownie połączyli szyki najpierw w 2014 roku w Warszawie na krótki koncert akustyczny, by po kilkunastu miesiącach powrócić na dobre. Efektem jest czwarta studyjna płyta "Choni", która ukaże się już 10 listopada!