Doda & Virgin - koncert w Hard Rock Cafe. Pierwszy występ na trasie!

2016-11-07 13:14
Doda & Virgin - koncert w Hard Rock Cafe. Pierwszy występ na trasie!
Autor: fot. wbf Doda & Virgin - koncert w Hard Rock Cafe

Doda & Virgin wracają na scenę! Koncert rozpoczynający promocję płyty Choni odbędzie się w Hard Rock Cafe w Warszawie! Kiedy i gdzie kupić bilety? Jakie piosenki wykona Doda z zespołem? Odpowiedzi znajdziecie na ESKA.pl! 

Doda & Virgin - koncert w Hard Rock Cafe rozpocznie trasę promującą nowy materiał! Kiedy i gdzie kupić bilety? ESKA.pl bierze ten temat pod lupę! Doda i Tomasz Lubert połączyli wspólne siły! Efektem ich współpracy jest płyta Choni, która swoją premierę mieć będzie 10 listopada 2016. Jest to pierwszy po 11 latach przerwy album wokalistki z zespołem i nie bez powodu na krążku znajdziemy 11 utworów. Doda w Hard Rock Cafe na pewno wykona piosenkę pt. Niebezpieczna kobieta, czyli motyw przewodni filmu Patryka Vegi, Pitbull. Niebezpieczne kobiety. 

Doda & Virgin koncert - Hard Rock Cafe [DATA]

Doda i Virgin w Hard Rock Cafe zagrają pierwszy od wydania nowej płyty. Tym samym będzie to pierwszy koncert promujący piosenki z płyty Choni. Odbędzie się on 10 listopada 2016 w restauracji Hard Rock Cafe Warsaw. Start imprezy o godzinie 21:00. 

Doda koncert - bilety 

Bilety na koncert Dody i Virgin są jeszcze w sprzedaży! Cena jednej wejściówki wynosi 75 zł. Szczegóły i dystrybucja dostępna jest na stronie eventim.pl/

Doda koncert - piosenki z Choni

Doda w Hard Rock Cafe Warsaw wraz z zespołem wykona piosenki z płyty Choni. Nie zabraknie przeboju pt. Dżaga, 2 Bajki, Znak pokoju, Mam tylko Ciebie, czy filmowego Niebezpieczne kobiety. Do piosenki został stworzony teledysk, w którym zobaczycie fragmenty filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety - nowe sceny z filmu. Doda kipi seksem!

Doda i Tomasz Lubert ponownie połączyli szyki najpierw w 2014 roku w Warszawie na krótki koncert akustyczny, by po kilkunastu miesiącach powrócić na dobre. Efektem jest czwarta studyjna płyta "Choni", która ukaże się już 10 listopada!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze