Doda

i

Autor: AKPA

ŻYCIE PRYWATNE

Doda pokazała zdjęcie z tatą. Nigdy nie ukrywała, że jest z nim bardzo zżyta!

2023-03-30 16:11

Doda nigdy nie ukrywała, że jest bardzo zżyta ze swoimi rodzicami. Wokalistka przebywa aktualnie w rodzinnym Ciechanowie, gdzie pomaga w opiece nad swoim tatą, który niedawno doznał udaru. Gwiazda zamieściła w sieci urocze zdjęcie z najbardziej kochanym przez nią mężczyzną.

Zapytana o to, kto jest mężczyzną jej życia, Doda z pewnością bez wahania odpowiedziałaby, że jej tata. Pan Paweł Rabczewski, wybitnej klasy sportowiec, to dla niej prawdziwy bohater i wzór do naśladowania. Wokalistka wielokrotnie mówiła w wywiadach, że zasady, którymi kieruje się w brutalnym świecie show-biznesu, takie jak honor i uczciwość, wyniosła właśnie z rodzinnego domu w Ciechanowie. Ojciec artystki już na etapie dzieciństwa zaszczepił w niej miłość do sportu, a ta, jak wiadomo, trwa do dziś. W zrealizowanym z okazji scenicznego 20-lecia cyklu QUEENtesencje Doda opowiedziała, że momentem, który niejako zmienił jej życie, był ten, gdy wyśmiewana przez starszych kolegów poprosiła tatę, by zmienili miejsce odbywania się jej treningów. Wówczas pan Paweł założył się ze śmiałkami, że jego córka pokona ich w biegach. Tak też się stało. Dziś Doda odwdzięcza się rodzicom za trud, jaki włożyli w jej wychowanie. Gdy tata artystki doznał udaru, czym prędzej pojechała do Ciechanowa, by pomóc mamie w opiece nad nim. Zapytana, jak się czuje, odpowiedziała:

Jest już w domu. Udar. Mieliśmy dużo szczęścia.

Teraz wokalistka opublikowała z nim urocze zdjęcie.

Taką średnią miała Doda! Była bardzo pilną uczennicą

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Doda z tatą

Doda na jakiś czas powróciła do rodzinnego Ciechanowa, by pomóc w opiece nad swoim tatą. Pan Paweł przeszedł bowiem udar, ale na szczęście opuścił już szpital i wrócił do domu. Artystka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z ukochanym ojcem. Opatrzyła je utworem "you are my sunshine" Christiny Perri.

Doda

i

Autor: screen z Instagrama Dody
Sonda
Obserwujesz Dodę w mediach społecznościowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE