Doda podjęła ważną decyzję. Szykuje się na wielki powrót na scenę!

2021-06-14 15:54 Adrian Rybak
Doda
Autor: WBF

Doda jakiś czas temu zniknęła z polskiej sceny muzycznej. Ogłosiła przerwę w karierze piosenkarki aby odpocząć i skupić się na pracy jako producentka filmowa. Jej przerwa dobiega jednak końca. Już wkrótce mamy usłyszeć jej nową twórczość. Ma to być jej wielki powrót. Co wiemy na temat nowości muzycznych Dody?

Doda powraca do muzyki. To świetna wiadomość dla wszystkich jej fanów. Gwiazda poinformowała o tej decyzji za pośrednictwem Instagrama. - Czekałam na tę chwilę bardzo długo,czuję na nowo odwagę i spokój.Po 1,5 roku Jestem gotowa. Muzyka znowu zakwitła w moim sercu - napisała na swoim profilu. To nie koniec dobrych informacji dla jej słuchaczy. Doda postanowiła zrezygnować z tworzenia i wydawania muzyki na własną rękę i powróciła do dużej wytwórni. Wskazuje na to dodane przez nią zdjęcie. Jej obserwujący zorientowali się, że zostało wykonane w siedzibie wytwórni Universal Music Polska. Piosenkarka współpracowała już z nimi w przeszłości. To pod ich skrzydłami stworzyła hit Riotka oraz jego angielską wersję Not Over You. Kiedy można spodziewać się nowości muzycznych od Dody?

Tak zmieniała się Doda

Doda - kiedy premiera nowej piosenki?

Doda nie poinformowała jeszcze, kiedy zostaną wydane jej nadchodzące utwory. Fani artystki mają jednak pomysł, kiedy może odbyć się premiera pierwszego singla z jej nadchodzącej płyty. Miałoby się to stać w sobotę 26.06.2021 podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021 w Sopocie. Czy tak się stanie? Przekonamy się już niedługo.

Doda na Eurowizji 2022?

Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, że Doda może być reprezentantką Polski na Eurowizji 2022 we Włoszech. Wszystko zaczęło się od słów artystki. Zdradziła, że zgodziłaby się na udział w konkursie, ale na pewnych warunkach. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Najnowsze