Doda w kapeluszu

i

Autor: wbf Doda

Doda otrzyma medal od władz państwowych - za co?

2015-09-22 19:47

Doda otrzyma medal od przedstawicieli władz państwowych. Za co tym razem została wyróżniona piosenkarka? Znamy szczegóły na temat medalu dla Dody 

Doda w swoim dorobku posiada wiele nagród. Wśród nich znajdziemy między innymi: statuetkę ESKA Music Awards 2010 w kategorii Video Roku, Telekamera 2006 w kategorii Muzyka, czy statuetka za Polski Hit Lata 2008 podczas Sopot Hit Festiwal 2008. Jednak ta nagroda, którą otrzyma już we wrześniu 2015 nie jest statuetką muzyczną. 

Doda - medal od władz Ciechanowa

Doda nie zapomina o swoich korzeniach i chętnie angażuje się w pomoc władzom rodzinnego Ciechanowa. Nic więc dziwnego, że medal, który artystka otrzyma 24 września 2015 zostanie wręczony właśnie przez władze tego miasta. Piosenkarka pomaga jak może w rozwoju tego małego miasteczka: często i chętnie wraca do rodzinnej miejscowości, dużo o niej opowiada w mediach. Teraz jej działania zostaną uhonorowane medalem. Za co konkretnie władze Ciechanowa zdecydowały się wręczyć Dorocie Rabczewskiej medal? Lista jest długa, oto kilka pozycji:

  • wspieranie schroniska dla psów
  • odprowadzanie podatków w Ciechanowie
  • nagranie filmu o Ciechanowie i funduszach unijnych w ramach cyklu szklakiem gwiazd
  • popularyzowanie miasta w mediach
  • ufundowanie sprzętu do studia nagraniowego dla uzdolnionych dzieci w Ciechanowie

Na koniec dodamy jeszcze, że cała rodzina Dody jest mocno związana z Ciechanowem. Mama wokalistki, Wanda Rabczewska, przez wiele lat pracowała w Urzędzie Miasta, a jej ojciec - Paweł Rabczewski - angażuje się w lokalną politykę. 

Doda pochwaliła się wyróżnieniem od władz miasta na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.