Doda - nowa płyta już wkrótce. Znamy szczegóły krążka

2018-12-29 20:45
Doda
Autor: Bartosz KRUPA/East News Doda

Doda zdradziła szczegóły długo wyczekiwanej płyty. Sprawdź, kiedy premiera nowego krążka.

Doda - nowa płyta już wkrótce. Na ten krążek fani artystki czekali naprawdę długo. Będzie to niezwykły album, na którym znajdą się dojrzałe teksty oraz covery ulubionych piosenek babci wokalistki. Najnowsza produkcja, zgodnie z obietnicą złożoną zmarłej w tym roku babci, nagrana została z udziałem orkiestry. Na kiedy zaplanowano premierę krążka?

Doda i Taco Hemingway w jednej piosence? 'Jeśli numer byłby świetny...' [WYWIAD]

Doda - okładka nowej płyty

Doda opublikowała na swoim Instagramie okładkę nadchodzącej płyty. Przypominamy, że jej premiera odbędzie się już 25 stycznia 2019 roku. Oprócz okładki, ujawniła też tytuł płyty, który mocno zdziwił fanów. Okazało się, że zamiast wulgarnego sloganu, będzie to tym razem po prostu 'Dorota'. Płyta ma być hołdem dla zmarłej babci. To właśnie na tym krążku znajdzie się wzruszająca ballada Nie wolno płakać.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Kochani ! Oto okładka mojej płyty 😈 premiera 25 stycznia! zdjęcie @dawidklepadlo Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Doda - dyskografia

Doda ma na koncie dwa solowe albumy studyjne - Diamond Bitch i 7 pokus głównych. Z zespołem Virgin nagrała natomiast 4 krążki - Virgin, Bimbo, Ficca i Choni.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze