Dni Ursynowa 2013: kto wystąpi? Marina, Fisz i Emade, Urszula i Kult za darmo! Kiedy i gdzie? Sprawdź [VIDEO]

2013-06-08 16:00

Dni Ursynowa 2013 już 8 czerwca! To przede wszystkim pakiet darmowych koncertów. Na scenie zaprezentują się Marina i Kult. Kto jeszcze zaśpiewa dla mieszkańców dzielnicy? Gdzie i kiedy będziemy bawić się na Dniach Ursynowa 2013? Zobacz godzinowy line-up imprezy i sprawdź, jakie atrakcje przygotowali organizatorzy już teraz na Eska.pl!

Koncerty 2013 - kolejna dawka muzyki na żywo już na Dniach Ursynowa 2013, co więcej, za darmo. Kto zagra? Na świętujących czekać będzie występ Mariny, Fisz i Emade, Urszuli i Kultu. Kiedy i gdzie? Start 8 czerwca 2013 roku o godzinie 11.00 w Parku im. Romana Kozłowskiego tuż obok stacji metra Ursynów w Warszawie.

Tak prezentuje się godzinowy line-up Dni Ursynowa 2013:

16:30 - MARINA
18:30 - FISZ EMADE TWORZYWO
19:45 - URSZULA
21:00 - KULT

>>> Koncerty 2013 - Ewa Farna śpiewa za darmo! Gdzie i kiedy? Sprawdź na Eska.pl! [VIDEO]

Dla najmłodszych na tzw. małej scenie wystąpią z kolei m.in. wesołe klauny Lippy and Messy znane z popularnego programu edukacyjnego TVP. Jakie jeszcze atrakcje przygotowali organizatorzy? Kulinarne stanowisko Roberta Sowy, Strefa Rekreacyjna z dmuchanymi zjeżdżalniami i pokaz sztucznych ogni wystrzeliwanych ze szczytu Kopy Cwila.

>>> Posłuchaj hitów Mariny na eskaGo.pl i baw się razem z nami!


Zobacz Saturday Night - Marina!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze