Dawid Podsiadło - płyta Lata Dwudzieste na jesień 2022! Jakie piosenki i kiedy premiera?

2022-10-09 13:19
Dawid Podsiadło - płyta Lata Dwudzieste na jesień 2022! Jakie piosenki i kiedy premiera?
Autor: Daniel Jaroszek Dawid Podsiadło - płyta Lata Dwudzieste na jesień 2022! Jakie piosenki i kiedy premiera?

Lata Dwudzieste, czyli czwarta studyjna płyta, za którą odpowiada Dawid Podsiadło. Artysta zaskoczył swoich fanów i niespodziewanie ogłosił jego premierę! Poznajcie szczegóły już teraz.

Dawid Podsiadło - płyta Lata Dwudzieste, następca Małomiasteczkowego to zbiór kilku lat przeżyć i przemyśleń artysty, który już przyzwyczaił nas do mocnych tekstów, czego najlepszym przykładem jest opublikowany już utwór Post. Problemy mikroświata, osobiste rozterki, ale i spojrzenie na to, co dzieje się na świecie. O tym będzie album Lata Dwudzieste.

Dawid Podsiadło - KONCERTY Post Produkcja 2022: kiedy i gdzie wystąpi? [DATY, MIASTA]

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Dawid Podsiadło o płycie Lata Dwudzieste

Lata XXte to moje pierwsze dziesięć lat innego życia. Innego od pierwszych dwudziestu. To także nabranie powietrza do płuc przed zbliżającą się trzydziestką i zderzenie się z moim nastoletnim wyobrażeniem o tym, kim wtedy będę.

Wachlarz emocji, który towarzyszył mi podczas pracy nad albumem był bardzo szeroki, ale w ogólnym odbiorze sama płyta wydaje mi się całkiem taneczna i bardzo przebojowa. Chyba najbardziej z dotychczasowych.

Dawid Podsiadło - płyta Lata Dwudzieste [PIOSENKI]

To co masz Ty jest drugim singlem zwiastującym nadchodzący krążek. W najnowszym klipie Dawida w główną rolę zakochanego stalkera wcielił się Piotr Trojan. Jestem pod wielkim wrażeniem talentu Piotrka - opowiada reżyser teledysku, Filip Załuska - pięknie oddał nadwrażliwość głównej postaci, bez grama fałszu. Zależało mi, aby klip był bardzo emocjonalny, posiłkował się naszą wrażliwością przy jego odbiorze, ale jednocześnie był trochę wyzwaniem dla widza i zawieszał w powietrzu pytanie, o to co jest realne, a co nie.

To nie pierwsze spotkanie Trojana z Podsiadło. Znajomość artystów rozpoczęła się na planie filmu Johnny, który króluje obecnie w polskim boxoffice - zgromadziwszy dotychczas przed wielkim ekranem ponad 300 tysięcy widzów! Piotr zagrał pierwszoplanową rolę, a Dawid po raz drugi został koproducentem pełnometrażowego filmu. Reżyserem Johnny’ego oraz twórcą nieujawnionej jeszcze okładki albumu Lata Dwudzieste jest Daniel Jaroszek. Premiera płyty już 21 października.

Dawid Podsiało - koncerty jesień 2022

Obecnie Dawid wraz z zespołem przygotowuje się do trasy koncertowej – PostProdukcja Tour, która rusza już 30 października i obejmuje dziewięć koncertów, na których zostanie zaprezentowany nowy materiał. Lata Dwudzieste, trasa koncertowa oraz współprodukcja filmu to nie jedyne projekty, w których uczestniczył ostatnio artysta.

Koncerty w Polsce 2023 - kto wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIASTA]

We wrześniu ukazał się anglojęzyczny utwór Dawida - Let You Down, wyprodukowany przez Akirę Yamaokę (Silent Hill). Piosenka zamykała każdy z odcinków epickiego serialu anime Cyberpunk: Edgerunners. Historia o dzieciaku ulicy, który próbuje przetrwać w niepokojącym, mającym obsesję na punkcie technologii i modyfikacji ciała, mieście stała się ogromnym hitem na całym świecie.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze