Dawid Podsiadło - płyta Lata Dwudzieste na jesień 2022! Jakie piosenki i kiedy premiera?

i

Autor: Daniel Jaroszek Dawid Podsiadło ruszy w przyszłym roku w "niespodziankową trasę"

Dawid Podsiadło - płyta Lata Dwudzieste na jesień 2022! Jakie piosenki i kiedy premiera?

2022-10-09 13:19

Lata Dwudzieste, czyli czwarta studyjna płyta, za którą odpowiada Dawid Podsiadło. Artysta zaskoczył swoich fanów i niespodziewanie ogłosił jego premierę! Poznajcie szczegóły już teraz.

Dawid Podsiadło - płyta Lata Dwudzieste, następca Małomiasteczkowego to zbiór kilku lat przeżyć i przemyśleń artysty, który już przyzwyczaił nas do mocnych tekstów, czego najlepszym przykładem jest opublikowany już utwór Post. Problemy mikroświata, osobiste rozterki, ale i spojrzenie na to, co dzieje się na świecie. O tym będzie album Lata Dwudzieste.

Dawid Podsiadło - KONCERTY Post Produkcja 2022: kiedy i gdzie wystąpi? [DATY, MIASTA]

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Dawid Podsiadło o płycie Lata Dwudzieste

Lata XXte to moje pierwsze dziesięć lat innego życia. Innego od pierwszych dwudziestu. To także nabranie powietrza do płuc przed zbliżającą się trzydziestką i zderzenie się z moim nastoletnim wyobrażeniem o tym, kim wtedy będę.

Wachlarz emocji, który towarzyszył mi podczas pracy nad albumem był bardzo szeroki, ale w ogólnym odbiorze sama płyta wydaje mi się całkiem taneczna i bardzo przebojowa. Chyba najbardziej z dotychczasowych.

Dawid Podsiadło - płyta Lata Dwudzieste [PIOSENKI]

To co masz Ty jest drugim singlem zwiastującym nadchodzący krążek. W najnowszym klipie Dawida w główną rolę zakochanego stalkera wcielił się Piotr Trojan. Jestem pod wielkim wrażeniem talentu Piotrka - opowiada reżyser teledysku, Filip Załuska - pięknie oddał nadwrażliwość głównej postaci, bez grama fałszu. Zależało mi, aby klip był bardzo emocjonalny, posiłkował się naszą wrażliwością przy jego odbiorze, ale jednocześnie był trochę wyzwaniem dla widza i zawieszał w powietrzu pytanie, o to co jest realne, a co nie.

To nie pierwsze spotkanie Trojana z Podsiadło. Znajomość artystów rozpoczęła się na planie filmu Johnny, który króluje obecnie w polskim boxoffice - zgromadziwszy dotychczas przed wielkim ekranem ponad 300 tysięcy widzów! Piotr zagrał pierwszoplanową rolę, a Dawid po raz drugi został koproducentem pełnometrażowego filmu. Reżyserem Johnny’ego oraz twórcą nieujawnionej jeszcze okładki albumu Lata Dwudzieste jest Daniel Jaroszek. Premiera płyty już 21 października.

Dawid Podsiało - koncerty jesień 2022

Obecnie Dawid wraz z zespołem przygotowuje się do trasy koncertowej – PostProdukcja Tour, która rusza już 30 października i obejmuje dziewięć koncertów, na których zostanie zaprezentowany nowy materiał. Lata Dwudzieste, trasa koncertowa oraz współprodukcja filmu to nie jedyne projekty, w których uczestniczył ostatnio artysta.

Koncerty w Polsce 2023 - kto wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIASTA]

We wrześniu ukazał się anglojęzyczny utwór Dawida - Let You Down, wyprodukowany przez Akirę Yamaokę (Silent Hill). Piosenka zamykała każdy z odcinków epickiego serialu anime Cyberpunk: Edgerunners. Historia o dzieciaku ulicy, który próbuje przetrwać w niepokojącym, mającym obsesję na punkcie technologii i modyfikacji ciała, mieście stała się ogromnym hitem na całym świecie.