Dawid Ogrodnik - wiek, żona, córka, Instagram. Co wiemy o popularnym aktorze?

2019-10-22 19:54 MK
Dawid Ogrodnik
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Dawid Ogrodnik to bez wątpienia jeden z najbardziej uzdolnionych aktorów młodego pokolenia. Widzowie mogą kojarzyć go z takich filmów jak Jesteś Bogiem o grupie Paktofonika, Cicha noc czy też Disco polo, gdzie w brawurowy sposób odegrał swoje role. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące tego aktora i publikujemy je już teraz. Sprawdź, co musisz o nim wiedzieć.

Dawid Ogrodnik - wiek, żona, córka, Instagram: oto frazy, które internauci najczęściej wpisują w kontekście utalentowanego aktora, mogącego pochwalić się takimi nagrodami jak prestiżowy Orzeł czy też Polska Nagroda Filmowa. Widzowie mogli się przekonać o kunszcie Dawida Ogrodnika zarówno dzięki jego rolom w filmach, jak również w serialach i sztukach teatralnych. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje go dotyczące.

Dawid Ogrodnik - wiek

Ile lat ma Dawid Ogrodnik? Odtwórca roli Adama w filmie Cicha noc urodził się 15 czerwca 1986 roku w miejscowości położonej w województwie wielkopolskim, a mianowicie w Wągrowcu. Oznacza to, że w 2019 roku skończył on 33 lata.

Dawid Ogrodnik - żona, córka

Internautów oczywiście interesuje życie prywatne aktora oraz to, czy jest on z kimś związany. I choć Dawid Ogrodnik należy do grona tych artystów, którzy strzegą swojej prywatności, to wiadomo, że od kilku lat jego partnerką jest Marta Nieradkiewicz, również aktorka. W lutym 2018 roku na świat przyszła ich córka - Jaśmina.

Dawid Ogrodnik - Instagram

Podobnie do wielu innych przedstawicieli środowiska filmowego, Dawid Ogrodnik również posiada konto na Instagramie. Na jego profilu nie znajdziemy jednak zbyt wielu zdjęć z życia prywatnego. Aktor publikuje przede wszystkim fotografie związane z działalnością zawodową. Nick Dawida Ogrodnika to @dawidogrodnikofficial.

Najnowsze