Dance Dance Dance: taniec Pameli Stefanowicz podbił serca widzów! Fani wróżą wygraną!

2020-03-30 12:44 EK
Dance Dance Dance 2 odcinek 4
Autor: materiał prasowy

Druga edycja tanecznego programu Dance Dance Dance jest dla wielu widzów wyjątkowa nie tylko pod względem wielu emocji, ale także uwielbianych uczestników! W sobotnim odcinku gwiazdy prezentowały swoje choreografie solo. Pamela Stefanowicz z duetu Fit Lovers, zatańczyła do utworu Rich Girl. Jak jej poszło? Internauci nie mają żadnych złudzeń!

Pamela Stefanowicz znana jest wielu osobom z popularnego duetu Fit Lovers. Dziewczyna już w pierwszych odcinkach programu Dance Dance Dance, pokazała na co ją stać! Jej solowy występ do kawałka Spice Girls – Wannbe, był na tyle wyjątkowy, że internauci nie mogli wyjść z podziwu! Taneczne umiejętności Pameli z odcinka na odcinek podbijają serca widzów. Podobnie jest z 4. odcinkiem, którego transmisja odbyła się w sobotę 28 marca. Gwiazda po raz kolejny pokazała na co ją stać i zatańczyła solową choreografię do piosenki Gwen Stefani - Rich Girl. Spokojny utwór z drugiej płyty artystki inspirowany jest słynnym musicalem pt. Skrzypek na dachu.

W sobotniej emisji programu, pojawiły się także inne solowe występy uczestników, m.in.:

  • Krzysztof Jonkisz zatańczył do kawałka Getting Jiggy With It - Will Smith,
  • Przemysław Cypriański wykonał taniec do kawałka All Night Long - Lionel Richie,
  • Mateusza Łapkę mogliśmy zobaczyć w choreografii do piosenki Rock Dj - Robbie Williams.
Dance Dance Dance: Uczestnik przerwał występ i wyszedł ze studia!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Pamela Stefanowicz podbija serca internautów!

Solowy taniec Pameli Stefanowicz, w 4. odcinku programu Dance Dance Dance zachwycił nie tylko widzów, ale również internautów. W serwisie YouTube został umieszczony materiał wideo z występem gwiazdy. Pamela zatańczyła do kawałka Gwen Stefani - Rich Girl i poradziła sobie świetnie, o czym świadczą komentarze internautów:

Idealnie wczułaś się w piosenkę, która Cię porwała. Twoje ruchy są zachwycające, od początku do końca byłaś świetna. Brawo, jestem pod wrażeniem umiejętności tanecznych oraz dobrej zabawy, bo o to też w tym chodzi. Miło się Ciebie ogląda. Trzymam kciuki i pozdrawiam cieplutko.

Bardzo ładnie zatańczyła. Jest moją faworytką.

O to chodzi!!! Bardzo bardzo podobał mi się ten występ!! Taki energiczny, ciekawy i w stylu Pameli! Megaaaa!

Mam nadzieję, że wygracie ten program!

Pamela niczym się nie różniła od tancerek.

W 4. odcinku tanecznego show wyemitowanym 28 marca nie odpadł żaden z uczestników. Punkty, które gwiazdy zdobyły w występach solowych, mają ogromne znaczenie i przechodzą do następnego etapu. Kolejny odcinek programu Dance Dance Dance zobaczymy w sobotę 4 kwietnia w TVP2, o godzinie 20:35. Poniżej możecie zobaczyć występ Pameli do piosenki Rich Girl.

Najnowsze