Dance Dance Dance: Anna Mucha zaskoczyła swoim wyznaniem - wideo jest naprawdę wzruszające!

2020-03-29 10:48 EK
Dance Dance Dance: Anna Mucha zaskoczyła swoim wyznaniem - wideo jest naprawdę wzruszające!
Autor: Materiał prasowy/TVP Dance Dance Dance: Anna Mucha zaskoczyła swoim wyznaniem - wideo jest naprawdę wzruszające!

Druga edycja programu Dance Dance Dance jest niezwykle pełna emocji! 4. odcinek show dostarczył widzom sporo doznań. Jeden z uczestników zderzył się z traumatycznym wydarzeniem, ale później dostał ciepłe brawa oraz wsparcie od jurorów. Na ESKA.pl dowiesz się, co się stało i co na ten temat powiedziała jurorka Anna Mucha.

Za nami pełen wzruszeń i wielkich emocji odcinek show Dance Dance Dance. Uczestnicy musieli poradzić sobie w występach solowych, do niełatwych choreografii z teledysków. W 4. odcinku programu solo zatańczyli: Pamela Stefanowicz, Mateusz Łapka, Krzysiek Jonkisz oraz Przemek Cypriański. Gwiazdy odzwierciedlały układy taneczne z kawałków takich jak: Rich Girl - Gwen Stefani, Getting Jiggy With It - Will Smith, All Night Long - Lionel Richie oraz Rock Dj - Robbie Williams. Niestety widzowie w sobotni wieczór mogli doznać szoku! Doszło do traumatycznego zdarzenia, kiedy Krzysiek Jonkisz zszedł ze sceny, ponieważ zapomniał kroków choreografii. Jednak chłopak otrzymał spore wsparcie i ponownie wyszedł na scenę, prezentując swój solowy taniec. Tuż po zejściu ze sceny chłopak powiedział, że miał w głowie coś takiego, że widownia czeka długo na jego występ. Chciał dać z siebie tyle ile mógł, ale nie był w stanie. Ogromnego wzruszenia, a także niesamowitej braterskiej dumy nie krył także Rafał Jonkisz.

Jesteś dla mnie mistrzem. Wiele osób widzi tylko efekt końcowy a to jest naprawdę duży wycisk dla naszych emocji. 

Jedna z jurorów show - Iga Nowakowska, finalnie oceniła występ Krzyśka na 8,5 punktów. Z wyraźnym zadowoleniem wyznała:

Egoistycznie bardzo się cieszę, że wyszedłeś na scenę jeszcze raz i mogłam ciebie oglądać. Wiem, że byłeś troszeczkę przymknięty w sobie, bo miałeś traumę. Ale cieszę się, że zobaczyłam to w całości. Krzysiu, wydarzyło się to najgorsze, czego się pewnie bałeś. No i popatrz - żyjesz, wyszedłeś na scenę, zatańczyłeś, zawalczyłeś. Dokładnie zrobiłeś to, co powinieneś zrobić. Powiem ci, co jest w tym wszystkim najlepsze - to była super solówka.

Po triumfalnym występie Krzyśka Jonkisza, na scenę wbiegli wszyscy uczestnicy programu, a brawom i wzruszeniom nie było końca, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Dance Dance Dance - występ Krzyśka Jonkisza

Tuż po występie młodego 19-letniego akrobaty, juror Robert Kupisz zwrócił się do chłopaka z podziękowaniem, że ten po traumatycznym zdarzeniu, ponownie wrócił na scenę i dodał, że gdyby nie to, to bardzo by im wszystkim tego brakowało. Juror finalnie przyznał Krzyśkowi 5,5 punktu. Odniósł się również do pozostałych uczestników show, na prośbę których produkcja umożliwiła Krzyśkowi ponowny występ.

 

Chciałem podziękować wszystkim twoim kolegom i koleżankom, którzy tańczą, że tak pięknie się zachowali. Wszyscy stanęli murem za tobą. Pokazali, że przyjaźń jest ważniejsza od rywalizacji.

Anna Mucha jako kolejny juror oceniła solowy występ chłopaka i przyznała mu 7 punktów.

Uporządkujmy pewne fakty. Masz 19 lat i jeszcze miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w primetimie w największej telewizji w tym kraju. Jesteś śnieżynką, truskaweczką, jesteś autentyczny, nawet w momencie, kiedy przeżywasz swoje nerwy, swój ból. Jesteś wymarzonym bohaterem telewizji.

Sobotni odcinek solo Dance Dance Dance przepełniony był różnymi emocjami. W 4. odcinku tanecznego show wyemitowanym 28 marca nie odpadł żaden z uczestników. Punkty, które uczestnicy zdobyli w występach solowych, mają ogromne znaczenie i przechodzą na przyszły tydzień.

Najnowsze