Dance Dance Dance 24.04.2021 - uczestniczce puściły nerwy? Krzyczała do jurorów!

Dance Dance Dance 24.04.2021 - uczestniczce puściły nerwy? Krzyczała do jurorów!
Autor: TVP Dance Dance Dance 24.04.2021 - uczestniczce puściły nerwy? Krzyczała do jurorów!

Dance Dance Dance 2021 wkracza w decydujący etap. Pojawia się pierwsze zmęczenie, kontuzje, a uczestnikom towarzyszą coraz większe emocje wywołane ocenami jurorów.

Dance Dance Dance 24.04.2021 - po czterech odcinkach tanecznych rywalizacji w Dance Dance Dance zostały już tylko cztery duety: znani z siódmej edycji programu Rolnik szuka żony, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas oraz aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka. 24 kwietnia 2021 para z najmniejszą liczbą punktów opuści program, a tym samym poznamy trzy duety, które przejdą do etapu półfinałowego trzeciej edycji show. Emocje z tym związane coraz częściej biorą górę nad uczestnikami, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Uczestniczce Dance Dance Dance puściły nerwy? Krzyczała do jurorów

To nie jest aerobik to są emocje - rozpoczął Agustin Egurrola oceniając solowy występ Stanisława Karpiela-Bułecki. Słowa jurora nie spodobały się Annie Matysiak, która obserwowała taneczny występ swojego partnera w kulisach: - Były emocje! Bo ja tam wyjdę zaraz! - wykrzyczała Anna Matysiak.

Każda kolejna wypowiedź Agustina Egurroli nie pozostawała bez odpowiedzi aktorki. To w końcu jest pozytyw czy negatyw, bo już zgłupiałam - komentowała. Ania nie zgadzała się również z opiniami innych jurorów tanecznego show.  Nie wiem co tutaj poszło nie tak, ale coś poszło nie tak - oceniła Ida Nowakowska. 

Oni nie widzą tego rozwoju?! - zastanawiała się głośno Anna Matysiak. Którzy uczestnicy przejdą do kolejnego odcinka „Dance Dance Dance”? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2. 

Najnowsze