Dance Dance Dance 24.04.2021 - piosenki w 5. odcinku. Do jakich hitów zatańczą gwiazdy?

2021-04-24 18:07 Ewelina Kulasza
Dance Dance Dance - Oliwia Górniak Roksana Węgiel
Autor: TVP

Trzecia odsłona Dance Dance Dance to wielkie emocje, które towarzyszą nie tylko gwiazdom, ale także widzom przed telewizorami. Były już łzy szczęścia, kontuzje, a nawet chwile zwątpienia. Teraz wielkimi krokami nadchodzi następny odcinek show, w którym uczestnicy odwzorują kolejne popularne teledyski. Do jakich hitów zatańczą w piątym odcinku programu? Listę znajdziecie poniżej.

Dance Dance Dance 2021 - piosenki w 5. odcinku. Do czego zatańczą uczestnicy Dance Dance Dance 24.04.2021? Trzecia edycja roztańczonego show Telewizyjnej Dwójki trwa w najlepsze. Na pakiecie zostały już tylko cztery pary czyli: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Ola Nowak i Damian Kordas, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, a także Ania Matysiak i Staszek Karpiel-Bułecka. Poziom w Dance Dance Dance jest coraz wyższy, a dodatkowo uczestnicy show czują zmęczenie przez wyczerpujące treningi. Choć każdy z nich czepie z tego ogromną radość i dobrze się bawi, to pojawiają się niekiedy momenty zwątpienia. W czwartym odcinku będzie sporo się działo, a widzowie po raz kolejny będą mogli zobaczyć niebanalne choreografie, piękne dekoracje i oczywiście posłuchają najgorętszych hitów!

Uczestniczce Dance Dance Dance puściły nerwy? Krzyczała do jurorów

Dance Dance Dance 2021 - piosenki w 5. odcinku

Dance Dance Dance - w piątym odcinku szykują się kolejne wielkie emocje z udziałem popularnych gwiazd muzyki czy też telewizji. W sobotę 24 kwietnia 2021 każdy widz będzie miał okazję zobaczyć jak Roksana Węgiel i Oliwia Górniak zatańczą do numeru Get On Your Feet. Oprócz tego na scenie pojawią się trzy inne duety, a także solówki, których nie można przegapić! Solo w piątym odcinku zatańczą: Paweł Bodzianny, Ola Nowak, Roksana Węgiel i Staszek Karpiel-Bułecka. Do jakich hitów zatańczyli uczestnicy w 5. odcinku? Oto tytuły piosenek:

Dance Dance Dance 2021 - piosenki: duety

  • Roksana Węgiel i Oliwia Górniak - GET ON YOUR FEET / CONGA
  • Ola Nowak i Damian Kordas - BEAUTY & THE BEAST
  • Marta Paszkin i Paweł Bodzianny - PUSH IT
  • Ania Matysiak i Staszek Karpiel-Bułecka - WHAT ABOUT US

Dance Dance Dance 2021 - piosenki: solo

  • Paweł Bodzianny - I'M STILL STANDING
  • Ola Nowak - SHAKE IT OFF
  • Roksana Węgiel - MEDLEY: BRITNEY SPEARS
  • Staszek Karpiel-Bułecka - GREASE:LIGHTNING
Najnowsze