Daj To Głośniej z nową piosenką! Będzie większym hitem niż Mama Ostrzegała?

2020-10-09 10:28 Ewelina Kulasza
Daj To Głośniej z nową piosenką! Będzie większym hitem niż Mama Ostrzegała?
Autor: Screen z YouTube/DAJ TO GŁOŚNIEJ Daj To Głośniej z nową piosenką! Będzie większym hitem niż Mama Ostrzegała?

Wystarczył jeden hit, aby grupa Daj To Głośniej zrobiła szum w branży muzycznej. Ich piosenka Mama Ostrzegała, już w dzień premiery została okrzyknięta wielkim hitem! Co ciekawe, po ponad roku od wydania, nadal jest na czasie, a słuchacze uwielbiają te brzmienia. Tym razem wokalistka zespołu Emilia, poinformowała o nowości. Czy szykuje się większy hit, niż Mama Ostrzegała?

Daj To Głośniej z nową piosenką! O tym zespole będzie mówił jeszcze każdy przez dłuższy czas. Wystarczył jeden hit, aby grupa Daj To Głośniej zyskała rozgłos na dosłownie całą Polskę! To wszystko dzięki tanecznej piosence Mama Ostrzegała, która na samym YouTube została wyświetlona ponad 142 miliony razy i co ciekawe, ta liczba wciąż rośnie. Mimo, że od premiery minęło sporo czasu, to numer nadal gości na wielu playlistach i rozkręca każdą imprezę domową, czy też wesela. Po debiutanckim sukcesie, grupa Daj To Głośniej nadal nagrywa swoje nowości. Kolejne jakie się pojawiły to Zwariowana Noc, Dobrze, Kochaj Mnie czy też Andrzej Łajdakuktóre także skradły serca wielu słuchaczy.

Liderka zespołu Daj To Głośniej - Emila Sanecka, niedawno ogłosiła również solowy projekt EMILA. Powstał on po to, by wokalistka mogła pokazać swoim fanom jeszcze więcej muzyki - nie tylko Disco Polo. Teraz przyszedł czas na nowość w roztańczonych klimatach, czyli numer zatytułowany Ochotę Mam.

Nowości muzyczne 2020 - Daj To Głośniej

Daj To Głośniej szykuje nowość dla swoich wielbicieli. Mowa o kawałku Ochotę Mam, którego premiera szykuj się już lada moment. Nowa piosenka grupy Disco Polo ujrzy światło dzienne już w czwartek 15 października o godzinie 10. Wielu fanów już nie może doczekać się nowości od swojego ulubionego zespołu, dlatego czeka na nich mała niespodzianka! Popularna grupa udostępniła na swoim oficjalnym Instagramie melodię najnowszego utworu Ochotę Mam. Szykuje się kolejny taneczny kawałek, który po kilku sekundach wpada w ucho. Czy Ochotę Mam, będzie większym hitem niż Mama Ostrzegała? Premiera będzie naprawdę wyjątkowa!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Filip Gurłacz - "Mama ostrzegała"
Najnowsze