Dagny w Polsce 2021! Bilety, data i miejsce koncertu autorki hitów “Love You Like That” i “Backbeat”

2020-09-28 11:19 PK
Dagny
Autor: Materiały prasowe

Dagny to młoda, norweska wokalistka, która w czerwcu oczarowała słuchaczy Radia ESKA występem w Domowym Graniu. Teraz fani będą mieli okazję posłuchaj Dagny na żywo w warszawskim klubie Hybrydy. Więcej informacji na temat koncertu znajdziecie na ESKA.pl.

Pochodząca z Norwegii Dagny od dziecka obcowała z muzyką. Jej rodzice są muzykami jazzowymi, jednak piosenkarka niekoniecznie chciała pójść w ich ślady: "Chciałam być astronautką, archeologiem lub piłkarką.” Na szczęście los rzucił ją w innym kierunku. Artystka zawsze szła pod prąd. Jej debiutancki singiel, "Backbeat" z 2015 roku został uznany przez Zane'a Lowe'a numerem 1 na liście przebojów BEATS, zanim jeszcze ukazał się publicznie. Talent Dagny do pisania piosenek i tworzenia idealnie skrojonych popowych przebojów podbił serca fanów na całym świecie. Norweżka współpracowała już m.in. z takimi gwiazdami jak Børns, Steve Aoki i Katy Perry.

Dagny - dyskografia

Po wydaniu swojej debiutanckiej EP-ki “Ultraviolet” na której znalazły się utwory "Backbeat" i "Fools Gold", Dagny spędziła kolejne trzy lata pisząc nowe utwory i wydając kolejne single, jak niesamowity "Love You Like That”, który przyniósł jej miliony streamów (3 mln YT, 30 mln Spotify).

Dagny - nowa płyta

Jesienią światło dzienne ujrzy nowy materiał artystki, składający się z dwóch odrębnych części. Pierwsza opowiadać będzie o wchodzeniu w nowych związek, druga traktować o życiu po nim. Zapowiedzią krążka jest utwór “It’s Only a Heartbreak”.

Dagny - bilety i data koncertu

Dagny zagra 20.04.2021 w klubie Hybrydy. Bilety w cenie 69 zł będą dostępne w sprzedaży od 2 października na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

Dagny w Domowym Graniu 

Dagny w Domowym Graniu na ESKA.pl. W jej głosie zakocha się każdy!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze