Czym stresowała się Natalia Nykiel? [TYLKO NA ESKA.pl]

2021-08-08 17:01
Natalia Nykiel
Autor: ESKA

Natalia Nykiel rozpoczęła nową erę w swojej twórczości wpadającym w ucho singlem P.R.I.D.E. Pierwsza okazja do wykonania utworu na żywo nadarzyła się 5 sierpnia, podczas tegorocznych Fryderyków. Artystka otworzyła wielką galę muzyczną swoim występem, a nam za kulisami opowiedziała, jakie towarzyszyły jej emocje.

Natalia Nykiel zaliczy galę rozdania Fryderyków 2021 do udanych. Dzień przed poznaniem tegorocznych laureatów artystka otrzymała zdobytą za wydaną w 2020 roku EP-kę statuetkę. 5 sierpnia pojawiła się na scenie aż trzykrotnie. Natalia wręczała statuetkę za najlepszy album elektroniczny, a także wystąpiła na scenie z dwoma utworami: zapowiadającym jej kolejny album studyjny singlem P.R.I.D.E. oraz coverem zespołu Republika - Gdzie są moi przyjaciele?

Czym stresowała się Natalia Nykiel?

Za kulisami wydarzenia udało nam się zapytać Natalię zarówno o wrażenia dotyczące udziału w gali Fryderyki, jak i emocje związane z otrzymaniem pierwszej w karierze statuetki za Origo. Artystka zdradziła nam również, czy jej najnowszy singiel P.R.I.D.E. definiuje brzmienie nadchodzącej płyty. Premiera krążka już... Sprawdźcie!

Fryderyki 2021 - wywiad z Natalią Nykiel
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze