Czy Sam Smith jest gejem?

2017-10-05 14:44

Sam Smith - czy wokalista znany z takich hitów jak Stay With Me czy Writing's On The Wall jest gejem? Wszystko, co chcecie wiedzieć o artyście już teraz na ESKA.pl

Sam Smith to brytyjski wokalista i kompozytor. Rozpoznawalność przyniosło mu nagranie wokalu do piosenki Latch duetu Disclosure w 2012 roku. W maju 2014 roku ukazała się debiutancka płyta Sama zatytułowana In the Lonely Hour. To z niej pochodzą takie hity jak Lay Me Down, Money on My Mind, Stay with Me, I’m Not the Only One czy Like I Can. Sam Smith jest laureatem wielu nagród, jednak za najważniejsze można uznać Nagrodę Akademii Filmowej oraz Złotego Globa za utwór Writing's on the Wall, który artysta skomponował, napisał i nagrał na potrzeby filmu o przygodach Jamesa Bonda o tytule Spectre.

Sam Smith jest gejem?

Fanów muzyka często nurtuje pytanie, czy Sam Smith jest gejem? Wprawdzie wokalista nigdy nie ukrywał swojej orientacji i przyznawał się do homoseksualizmu, ale nie każdy wiedział, jak dokładnie jest. W październiku 2017 roku świat obiegły jednak zdjęcia z jego nowym chłopakiem, którym został Brandon Flynn - aktor znany z serialu 13 powodów. >> Brandon Flynn - kim jest chłopak Sama Smitha?

Najnowsze