McDonalds

i

Autor: pixabay.com/Pexels McDonalds - punkty otwarte 11 listopada.

Czy McDonald jest otwarty 11 listopada 2022? Od której do której czynne? [GODZINY]

2022-11-11 15:57

McDonald's będzie otwarty 11 listopada? Tego dnia obchodzimy jedną z najważniejszych uroczystości państwowych w naszym kraju - Święto Niepodległości. Wiele osób chciałoby wiedzieć, czy tego dnia będą mogli skorzystać z usług popularnej sieci barów szybkiej obsługi. Czy punkty będą otwarte? Jeśli tak, to które i w jakich godzinach?

McDonald's to restauracja, którą codziennie odwiedzają tysiące klientów. Podobnie może być 11 listopada, jednak czy tego dnia lokale są otwarte? Przypominamy że 11.11.2022 to Święto Niepodległości, które oficjalnie jest świętem państwowym. W niedziele i święta sklepy muszą być zamknięte. McDonalds jest jednak punktem gastronomicznym. Czy to oznacza, że w świąteczny piątek będzie można pójść tam na lunch czy obiad? Okazuje się, że restauracje McDonalds będą otwarte, ale nie wszystkie. Z tego powodu warto sprawdzić, które bary będą otwarte w poszczególnych miastach. W jakich godzinach będzie można złożyć zamówienie?

ZOBACZ TAKŻE: Pogoda na 11 listopada 2022. Jaki będzie długi weekend? Słoneczny czy deszczowy?

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

McDonald's - które restauracje będą otwarte 11 listopada?

McDonald's przyjmie klientów w Święto Niepodległości. Ich posiłki będzie można zamówić i zjeść jednak tylko w wybranych punktach. Mamy dla was listy restauracji, które będą otwarte w największych polskich miastach. Znajdziecie je w linkach, które zamieszczamy niżej.

  • McDonald otwarty 11 listopada 2022 - Rzeszów
  • McDonald otwarty 11 listopada 2022 - Białystok
  • McDonald otwarty 11 listopada 2022 - Poznań
  • McDonald otwarty 11 listopada 2022 - Lublin
  • McDonald otwarty 11 listopada 2022 - Zielona Góra
  • McDonald otwarty 11 listopada 2022 - Toruń
  • McDonald otwarty 11 listopada 2022 - Kraków
  • McDonald otwarty 11 listopada 2022 - Szczecin

Lista miast będzie aktualizowana.

Sonda
Często chodzisz do restauracji McDonalds?

McDonald's - godziny otwarcia 11 listopada

Od której godziny do której będzie można skorzystać z usług restauracji McDonald's w Święto Niepodległości? Godziny otwarcie mogą różnić się w zależności od danego baru. Informacje na ten temat są dostępne na drzwiach wejściowych oraz na stronie internetowej. Z pewnością dłużej będzie można skorzystać z opcji McDrive, która zazwyczaj dostępna jest do północy.