Czy 27 listopada jest niedziela handlowa? Żabka, Biedronka, Lidl - czy są otwarte?

2022-11-25 15:19
zakupy
Autor: Canva

Zgodnie z obowiązująca w Polsce ustawą w 2022 roku mamy zaledwie 7 niedziel handlowych. W pozostałe sklepy takie jak Biedronka czy Lidl pozostają zamknięte. Czy 27 listopada jest niedziela handlowa? Sprawdzamy, czy w najbliższą niedzielę zrobimy normalnie zakupy.

Czy 27 listopada sklepy będą otwarte? Czy najbliższa niedziela jest niedzielą handlową? Jako że w Polsce obowiązuje zakaz handlu w tym dniu tygodnia wielu internautów poszukuje odpowiedzi na pytanie, czy wypadająca 27.11 niedziela jest jedną z tych, w które zrobimy zakupy. W 2022 roku mamy zaledwie 7 niedziel handlowych, a ostatnia z nich miała miejsce w... sierpniu. Właśnie wtedy po raz ostatni w drugim dniu weekendu otwarte były takie sklepy jak Biedronka i Lidl, a także galerie handlowe. Przed nami już tylko dwie okazje do zrobienia zakupów w niedziele. Sprawdzamy, kiedy będzie to możliwe.

Niedziele handlowe 2022. Kiedy zrobimy zakupy w grudniu?

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Czy 27 listopada to niedziela handlowa?

Najbliższa niedziela 27 listopada nie jest niedzielą handlową. Oznacza to, że sklepy takie jak Biedronka i Lidl będą w tym dniu zamknięte. Zakupy będzie można zrobić jedynie w sklepach osiedlowych oraz niektórych punktach należących do sieci sklepów Żabka.

Niedziele handlowe w 2022 - kiedy?

W 2022 czekają nas już tylko dwie niedziele handlowe. Obie będą mieć miejsce w grudniu. Zakupy w niedzielę zrobimy kolejno 11 i 18 grudnia.

Sonda
Czy niedziele niehandlowe to dobry pomysł?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze