zakupy

i

Autor: Canva

Czy 27 listopada jest niedziela handlowa? Żabka, Biedronka, Lidl - czy są otwarte?

2022-11-25 15:19

Zgodnie z obowiązująca w Polsce ustawą w 2022 roku mamy zaledwie 7 niedziel handlowych. W pozostałe sklepy takie jak Biedronka czy Lidl pozostają zamknięte. Czy 27 listopada jest niedziela handlowa? Sprawdzamy, czy w najbliższą niedzielę zrobimy normalnie zakupy.

Czy 27 listopada sklepy będą otwarte? Czy najbliższa niedziela jest niedzielą handlową? Jako że w Polsce obowiązuje zakaz handlu w tym dniu tygodnia wielu internautów poszukuje odpowiedzi na pytanie, czy wypadająca 27.11 niedziela jest jedną z tych, w które zrobimy zakupy. W 2022 roku mamy zaledwie 7 niedziel handlowych, a ostatnia z nich miała miejsce w... sierpniu. Właśnie wtedy po raz ostatni w drugim dniu weekendu otwarte były takie sklepy jak Biedronka i Lidl, a także galerie handlowe. Przed nami już tylko dwie okazje do zrobienia zakupów w niedziele. Sprawdzamy, kiedy będzie to możliwe.

Niedziele handlowe 2022. Kiedy zrobimy zakupy w grudniu?

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Czy 27 listopada to niedziela handlowa?

Najbliższa niedziela 27 listopada nie jest niedzielą handlową. Oznacza to, że sklepy takie jak Biedronka i Lidl będą w tym dniu zamknięte. Zakupy będzie można zrobić jedynie w sklepach osiedlowych oraz niektórych punktach należących do sieci sklepów Żabka.

Niedziele handlowe w 2022 - kiedy?

W 2022 czekają nas już tylko dwie niedziele handlowe. Obie będą mieć miejsce w grudniu. Zakupy w niedzielę zrobimy kolejno 11 i 18 grudnia.

Sonda
Czy niedziele niehandlowe to dobry pomysł?