Czarownica 2 - piosenka z filmu. Jaki utwór usłyszymy?

Czarownica 2
Autor: Screen z YT: Czarownica 2 - zwiastun #2 [dubbing] / DisneyFilmy

Czarownica 2 znowu na wielkim ekranie! Popularny film Disney już lada moment pojawi się na ekranach naszych telewizorów z okazji nadchodzących świąt wielkanocnych! Jakie piosenki usłyszmy w słynnej produkcji, która w dniu swojej premiery zawładnęła światem niczym Diabolina w królestwie Kniei? Piosenki z filmu Czarownica 2 znajdziecie poniżej!

Piosenki z filmu Czarownica 2 - jakie hity usłyszymy w słynnej produkcji? Film Czarownica 2 to jedna z bardziej popularnych produkcji Disneya, która składa się z dwóch, równie dobrych i wciągających części. Czarownica 2 jest po prostu kontynuacją historii o Śpiącej Królewnie i całym sercem kochającej jej matki - Diabolinie. Film swoją premierę miał dokładnie 30 września 2019 roku w Los Angeles, z kolei w Polsce zadebiutował tego samego roku, 18 października. Niezwykle ucząca produkcja z pamiętliwym morałem zapadła w pamięci widzów, a teraz z okazji Wielkanocy znowu będzie emitowana na dużym ekranie.

Z tego też tytułu postanowiliśmy sprawdzić, jakie piosenki będzie można usłyszeć w filmie. Wielu internautów w trakcie oglądania dane filmu, zastanawia się, jakie soundtracki zostały w nim użyte. Piosenki z filmu Czarownica 2 od teraz nie będą dla was żadną tajemnicą! Sprawdźcie już teraz ścieżkę dźwiękową do filmu, która jak się okazuje obfituje w wiele muzycznych perełek! 

Piosenki z filmu Czarownica 2 

Piosenki z filmu Czarownica 2 są poszukiwane przez wielu użytkowników. W produkcji między innymi użyta została piosenka znana wcześniej ze Śpiącej Królewny pod tytułem Znam ze snu. W filmie słyszymy jeszcze piosenki takie jak: 

  • Bebe Rexha - You Can't Stop The Girl
  • Geoff Zanelli - Mistress of Evil
  • Geoff Zanelli - Ulstead
  • Geoff Zanelli - We Have Her
  • Geoff Zanelli - Protecting Our Kind

Więcej tytułów znajdziecie w serwisie YouTube w składankach. 

Eurowizja 2021 - Te piosenki mogą wygrać konkurs
Najnowsze