Czarek Czaruje w Mam Talent. Kim jest Cezary Gołębiewski? [WIEK, DZIEWCZYNA]

2018-10-27 19:14
Czarek Czaruje w Mam Talent - kim jest? [WZROST, DZIEWCZYNA, WIEK, YOUTUBE]
Autor: fot. Mam Talent

Czarek Czaruje to doskonale znany iluzjonista! Czy na pewno wiecie o nim wszystko? Przekonajcie się czytając artykuł na ESKA.pl

Cezary Gołębiewski, czyli Czarek Czaruje! Kim jest uczestnik Mam Talent? Internauci doskonale go znają z hitowego na YouTube, kanału Rozczarowani. Czarek Czaruje prowadzi go w duecie z Just Edi Show. Poza tym uwielbia podróżować, rzadko bywa w domu. W wolnej chwili zabiera swoją magiczną walizkę i rusza w trasę.

Czarek Czaruje - wiek

Cezary Gołębiewski ma 19 lat i w 2018 roku zdawał maturę. 

Czarek Czaruje - dziewczyna

Czarek Czaruje nigdy nie chwalił się swoją dziewczyną. Nie wrzucał wspólnych zdjęć, w filmach nie mówił o partnerce. W lutym 2017 roku uczył natomiast, jak pocałować dziewczynę! 

Czarek Czaruje - kim jest?

Czarek to 19-letni iluzjionista z Radomia. W tym roku zdawał maturę. Chce się poświęcić karierze iluzjonisty, dlatego nie wybiera się na studia. Kiedy Czarek miał 10 lat dziadek pokazał mu sztuczkę magiczną, która zafascynowała go do tego stopnia, że przez kolejny miesiąc myślał na czym polega jej tajemnica. W końcu dziadek wyjawił mu sekret.

W wieku 12 lat Czarek zaczął poznawać inne tajemnice i techniki sztuki magicznej. Reakcje ludzi na sztuczki motywowały go do ciągłego uczenia się nowych trików. Jako 13-latek prezentował swoje sztuczki w restauracjach, w których "czarował" przypadkowo spotkanych ludzi. W ten sposób szkolił się przez 3 lata. W wieku 16 lat podróżował autostopem do większych miast, by tam pokazywać publiczności swoje umiejętności. W 2 miesiące zrobił około 100 pokazów ulicznych, które nauczyły go budowania interakcji z publiką. Każdego dnia Czarek stara się spędzić kilka godzin na poznawaniu nowych technik, tasowaniu kart i wymyślaniu nowych efektów.

Mam Talent - tancerka na wózku inwalidzkim wzruszyła wszystkich! 'Ja się mało nie rozryczałem'

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze