Conor Maynard nie chce być porównywany do Justina Biebera! Chcę być wyjątkowy - mówi młoda gwiazda [VIDEO]

2013-01-05 15:23

Conor Maynard nie chce być drugim Justinem Bieberem. Młody wokalista z Wielkiej Brytanii zamierza podbić USA jako unikalny artysta. Już 8 stycznia 2013 roku w Stanach swoją premierę będzie miał jego debiutancki album Contrast, którym europejscy fani cieszą uszy od 30 lipca 2012 roku!

Conor Maynard jest już znudzony ciągłym porównywaniem jego osoby do Justina Biebera. Brytyjski piosenkarz chce być postrzegany jako unikalny i wyjątkowy artysta, a nie kopia innych gwiazd. Właśnie w ten sposób młody wokalista zamierza podbić Stany Zjednoczone, gdzie już 8 stycznia 2013 roku pojawi się jego debiutancka płyta Contrast.

Nie chce być następnym kimś. Myślę, że to czego najbardziej pragnę to pełna sukcesów kariera, którą ludzie będą postrzegać w unikalny sposób. Tak naprawdę nie ma nikogo, kto mnie przypomina - powiedział Conor w wywiadzie dla MTV News.

>>> Starships - hit Nicki Minaj w wersji Conora Maynarda! Posłuchaj jak Conor śpiewa przebój Nicki! [VIDEO]

Krążek Contrast swoją europejską premierę miał 30 lipca 2012 roku. To właśnie na tej płycie znalazły się takie hity jak Vegas Girl czy też Turn Around nagrane z Ne-Yo.


Zobacz na Eska.pl Vegas Girl - Conor Maynard!JB