Come & Get It - Selena Gomez. Już jest zapowiedź nowego singla Seleny [VIDEO]

2013-04-02 13:10

Come & Get It to tytuł nowego singla Seleny Gomez. Była dziewczyna Justina Biebera doszła już do siebie po rozstaniu i rozwija karierę muzyczną. Premiera singla odbędzie się 08.04.2013, a Selena po raz pierwszy zaśpiewa Come & Get It podczas gali MTV Movie Awards 2013. Zobacz zapowiedź utworu na Eska.pl!

Come & Get It to tytuł nowego singla Seleny Gomez. Wokalistka  powraca do muzyki po kilku miesiącach intensywnej pracy nad fiilmem Spring Breakers, w którym zagrała jedną z głównych ról. Jej najnowszy singiel Come & Get It w całości ukaże się 08.04.2013. Piosenka promować będzie najnowszą płytę Seleny Gomez.

>>>Selena Gomez wystąpi na gali MTV Movie Awards 2013

Selena Gomez wraca do formy po rozstaniu z Justinem Bieberem. Wokalistka postanowiła skoncentrować się na karierze i trzeba przyznać wyszło jej to na dobre. Niebawem będziemy mogli podziwiać ją w filmie Spring Breakers, którego jest gwiazdą. Nową piosenkę Seleny Gomez będziecie mogli usłyszeć po raz pierwszy na żywo podczas gali wręczenia nagród MTV Movie Awards 2013, która odbędzie się 14.04.2013. Czy podoba wam się zapowiedź nowego singla Seleny?

Zobacz Come & Get It - Selena Gomez (Teaser)Nie czytałeś jeszcze?

Ewa Farna ujawniła fragment nowej piosenki!

EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze