CNCO - premiera płyty z hitem Reggaeton Lento z Little Mix

2018-04-06 14:45
CNCO - premiera płyty z hitem Reggaetón Lento z Little Mix
Autor: Fot. Mat. prasowe Okładka płyty

Album CNCO najpopularniejszej obecnie latynoskiej grupy jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych i w sklepach na CD!

W ciągu ostatnich dwóch lat CNCO wypracowali sobie status czołowych latynoskich gwiazd, znanych na całym świecie! Ich przebój "Reggaeton Lento" ma ponad 1 miliard odtworzeń na YouTube oraz zdobył multiplatynowe certyfikaty sprzedaży w Ameryce Łacińskiej, Stanach Zjednoczonych i Hiszpanii. Remix hitu z Little Mix podbił brytyjskie i brazylijskie radia oraz był grany przez rozgłośnie radiowe w całej Europie.

CNCO - nowa płyta

Nowy album zawiera także single “Hey DJ” feat. Yandel, “Mamita” oraz nowy singiel “Sólo Yo”. Album CNCO był nagrywany w Miami, w przerwach między koncertami w trakcie trasy na obu kontynentach Ameryki. Zespół pracował nad płytą z uznanymi w świecie muzyki latynoskiej kompozytorami i producentami takimi jak: Icon Music, Edgar Barrera, David Cabrera, The Swaggernautz, Yasmil Marrufo, Mario Caceres, Frank Santofimio, Andy Clay, Matt Rad, Dabruk, Pinto Wahin. CNCO ruszają wkrótce w trasę promocyjną po Europie, która obejmie Hiszpanię, Niemcy, Szwecję i Włochy.

Najnowsze