Cleo wraca z nowym teledyskiem. Alfabet świateł już w sieci!

2020-03-06 10:31
Cleo wraca z nowym teledyskiem. Alfabet świateł już w sieci!
Autor: YouTube/CLEO Cleo wraca z nowym teledyskiem. Alfabet świateł już w sieci!

Najnowszy klip Cleo jest inny niż wszystkie do tej pory. Piosenka wraz z teledyskiem pojawiła się w sieci! Co w nim zobaczymy? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!

Cleo to wokalistka, która zdecydowanie zaskakuje swoich fanów nie tylko metamorfozami, ale także piosenkami oraz różnorodnymi teledyskami. Choć jest bardzo zapracowana, nie zwalnia tempa. Jakiś czas temu widzowie mogli oglądać ją w roli trenera w programie muzycznym The Voice Kids. Cleo pojawiła się także na kanapie w programie Szansa na sukces Eurowizja 2020. Piosenkarka cały czas koncertuje, ale znalazła chwilę by stworzyć kolejną nowość. Przypominamy, że od ostatniego singla Cleo "Dom" minęło już trochę czasu. Piosenka wraz z teledyskiem pojawiła się pod koniec ubiegłego roku i zyskała sporą popularność. W serwisie YouTube liczy już ponad 27 mln wyświetleń! Czy najnowszy klip, o którym piosenkarka poinformowała swoich fanów jakiś czas temu na Instagramie, pobije ten wynik? Czy stanie się hitem? Sprawdź poniżej!

Cleo - Alfabet świateł

W sieci pojawił się najnowszy klip artystki, który jest całkiem inny niż wszystkie do tej pory. Teledysk został nakręcony w wersji lyric video do piosenki Alfabet świateł. Co ciekawe zdjęcia do music video odbyły się na pustyni w Tunezji. Klimat piosenki utrzymany jest w nowoczesnym układzie, jednak wyczuwalne są w nim lata 80. Utwór Alfabet świateł zapowiada najnowszy album Cleo - hiperNOVA. Jest to jeden z dwóch krążków, które piosenkarka ma zamiar wydać w tym roku. Pojawią się na nim takie hity jak Łowcy gwiazd oraz EVA.

Do tej pory wokalistka nie zdradzała szczegółów dotyczących jej najnowszej produkcji. Fani snuli teorie, że będzie to totalny sztos! Zobaczcie poniżej jak wygląda najnowsza produkcja Cleo!

Wywiady z Radio ESKA - Cleo
Najnowsze