Chada w ostatniej rozmowie z Donatanem dawał mu sygnały, co się stanie. Co ujawnił producent?

2018-03-20 12:44

Tomasz Chada zmarł mając zaledwie 39 lat. Po tragicznych wiadomościach Donatan wspomina ostatnią rozmowę z raperem. Co ujawnił?

Tomasz Chada zmarł w nocy z 17 na 18 marca w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku. Tragiczne wieści, które ujrzały światło dzienne w poniedziałek 19 marca wstrząsnęły nie tylko fanami rapera, ale też środowiskiem muzycznym, w którym Chada obracał się od lat. Tomasz Chada podczas swojej muzycznej kariery współpracował z wieloma artystami i producentami. Jednym z nich był Donatan. Producent po śmierci swojego przyjaciela opowiedział o ich ostatniej rozmowie.

Chada nie żyje! Co się stało?

Autor: brak danych

  Chada nie żyje. Raper zmarł mając zaledwie 39 lat. Wcześniej pojawiły się doniesienia, że Chada trafił do szpitala, o czym poinformowała wytwórnia Step Records, która w poniedziałek 19 marca potwierdziła także informacje o śmierci rapera. - W nocy

Zmarł Tomasz Chada...nawet nie wiem co napisać bo rozmawiałem z nim chyba zaledwie kilka dni temu... pisze Donatan i nawiązuje m.in. do ostatniego utworu, który Tomasz dał mu dwa tygodnie przed śmiercią. Możliwe że zdaniem producenta przekaz utworu mógł zwiastować to co się wkrótce wydarzy. -Teraz kiedy to piszę słucham ostatniego nagrania które podesłał mi 2 tygodnie temu...oczywiste rzeczy stają się oczywiste niestety po czasie. Ludzie odchodzą cicho i niespodziewanie i to powinno być dla nas tematem do zastanowienia.

Chada - ostatnia rozmowa z Donatanem

Donatan w swoim wpisie przypomniał również, jak wartościowym Chada był człowiekiem. Nawiązał też do jego twórczości, która może być przestrogą dla innych. - Jako człowiek był niesamowitym okazem. Pełnym pozytywnej energii, dystansu i uśmiechu mimo tego że jego życie bez wątpienia mogło by być scenariuszem czarno białego filmu. Człowiek autentyczny, niejednoznaczny nie dający się zamknąć tylko w ramkach swojej muzyki. On sam chciał chyba żeby ta muzyka była przestrogą przed tym co dobrze znał i czego nikomu nie życzył. Posłuchajcie Chady i nie żyjcie tak jak Chada - myślę że o to mu chodziło - czytamy. Pełną treść wpisu Donatana znajdziecie poniżej.

Chada nie żyje

W środę 14 marca Chada z poważnymi obrażeniami i urazem kręgosłupa trafił do szpitala w Mysłowicach. Problemy ze zdrowiem były efektem skoku z okna. Jak informowała katowicka Gazeta Wyborcza kilka dni później przez agresywne zachowanie Chada został przewieziony do szpitala psychiatrycznego, w którym zmarł podczas badań. Gliwicka prokuratura wszczęła w tej sprawie śledztwo. 

Podejrzana śmierć Chady. Kasta: nigdy nie uwierzę, że mu ktoś nie pomógł

Autor: brak danych

Chada - znany, polski muzyk zmarł niespodziewanie w nocy z 17 na 18 marca. Miał zaledwie 39 lat. W poniedziałek 19 marca Step Records potwierdziło w oficjalnym oświadczeniu śmierć rapera - W nocy z soboty na niedzielę zmarł Tomasz Chada, wieloletni reprezentant Step Reco

Chada był niegdyś związany z grupą Molesta Ewenement. Potem rozpoczął karierę solową. Wydał sześć albumów. Współpracował m.in. z takimi raperami jak: Pyskaty, Ero, Peja, Fu czy Ten Typ Mes.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze