Carla z Francji pokonała Roksanę Węgiel i Viki Gabor. To najwyższy wynik na Eurowizji Junior!

2020-07-10 12:52 Maksymilian Kluziewicz
Carla
Autor: YouTube/Carla Officiel

Roksana Węgiel i Viki Gabor na stałe zapisały się w historii Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, zapewniając Polsce podwójne zwycięstwo. I choć piosenki, z którymi reprezentowały nasz kraj okazały się wielkimi hitami, to pochodząca z Francji Carla zdetronizowała obie polskie wokalistki pod względem liczby wyświetleń teledysku. Ile razy odtworzono klip Bim Bam Toi? O szczegółach na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2019 - Carla z Francji, choć nie wygrała całego konkursu, oficjalnie pokonała Roksanę Węgiel i Viki Gabor pod względem liczby wyświetleń swojej eurowizyjnej propozycji. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci to od dwóch edycji powód do dumy dla wszystkich Polaków. Roksana Węgiel zapewniła pierwsze zwycięstwo dla naszego kraju w Mińsku, w 2018 roku, natomiast Viki Gabor powtórzyła jej sukces rok później w Gliwicach, podczas Eurowizji Junior 2019. Tym samym Polska stała się jedynym krajem w historii, który zwyciężył dwa razy z rzędu. Oficjalnie wiemy też, że kolejna edycja wydarzenia także odbędzie się u nas, w Warszawie już 29 listopada.

Zarówno Anyone I Want To Be, jak i Superhero okazały się wielkimi hitami. Jeszcze przed samym konkursem, specjaliści typowali piosenkarki na zwyciężczynie, bazując na liczbie odsłon ich klipu. I choć na oficjalnym kanale Eurovision Junior Song Contest Roxie i Viki zajmują kolejno pierwsze i drugie miejsce, to pod względem wyświetleń klipu do eurowizyjnej propozycji zdetronizowała je francuska wokalistka Carla. Piosenkarka reprezentowała Francję na Eurowizji Junior 2019 z piosenką Bim Bam Toi.

Tutorial eurowizyjnego makijażu Viki Gabor

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Carla pokonała Roksanę Węgiel i Viki Gabor

Niedługo po premierze Bim Bam Toi, Carla uznana została za największa konkurencję dla Viki Gabor. Jej klip także generował miliony wyświetleń, jednak prym wciąż wiodła polska reprezentantka. Ostatecznie, Carla zajęła piąte miejsce w konkursie. Wyprzedzili ją reprezentanci z Holandii, Hiszpanii, Kazachstanu i oczywiście z Polski. Aktualnie, ku zaskoczeniu zarówno fanów Roxie, jak i Viki, to właśnie Carla może pochwalić się największą liczbą wyświetleń pod swoją eurowizyjną propozycją. Klip do Bim Bam Toi wygenerował ponad 57 milionów odsłon, podczas gdy Anyone I Want To Be 34 miliony, a Superhero 20 milionów.

Warto wspomnieć o tym, że wokalistka także przygotowuje się do wydania swojej debiutanckiej płyty. Kolejną z jej zapowiedzi jest kawałek L'autre moi, do którego również powstał teledysk.

Najnowsze