Cardi B odwołuje koncert na Orange Warsaw Festival 2019! Co się stało?!

2019-04-05 12:39
Cardi B odwołuje koncert na Orange Warsaw Festival 2019! Co się stało?!
Autor: SUZANNE CORDEIRO / AFP / EAST NEWS Cardi B odwołuje koncert na Orange Warsaw Festival 2019! Co się stało?!

Cardi B zrezygnowała z koncertu w Warszawie! 31 maja gwiazda miała wystąpić jako headliner Orange Warsaw Festival 2019! Co się stało? Jaki jest powód odwołania występu? Szczegóły na ESKA.pl

Cardi B nie wystąpi na Orange Warsaw Festival 2019! Pierwsza wizyta artystki miała być jednym z największych wydarzeń, jeśli chodzi o festiwalowe koncerty w naszym kraju. Organizator wydarzenia poinformował również o zastępstwie amerykańskiej raperki. Wiadomo, że na OWF 2019 już 1 czerwca, w roli headlinera, wystąpi Miley Cyrus! Nie będzie to pierwsza wizyta autorki hitu Malibu i Nothing Break Like A Heart w Polsce.

Zobacz: Orange Warsaw Festival 2019 - LINE-UP. Kto wystąpi na OWF?

Cardi B - koncert na OWF 2019 odwołany

Cardi B miała być jedną z gwiazd 12. edycji Orange Warsaw Festival 2019. Czołowa postać światowej sceny muzycznej, autorka hitu Bodak Yellow oraz I Like It, wycofała się nie tylko z występu na OWF, ale również z pierwszych koncertów na swojej europejskiej trasie, w tym na Primavera Sound. Jaki jest powód? Otóż amerykańska artystka odwołała swoje występy w Europie ze względu na zobowiązania promocyjne w Stanach Zjednoczonych, których nie można przełożyć na późniejszy termin. 

O tym, że Cardi B odwołuje występy dowiedzieliśmy się z oficjalnego profilu Orange Warsaw Festival na Facebooku. Czytamy:

Z przykrością informujemy, że Cardi B postanowiła odwołać pierwsze koncerty na swojej europejskiej trasie. W związku z tym odwołany został również jej występ na Orange Warsaw Festival. Za chwilę ogłosimy kolejnego headlinera OWF 2019.

Najnowsze