Monika Muratova - była asystentka Wersow

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=uRQ3RvUzZ-U

Influencerzy

Była asystentka Wersow odpowiedziała na krytykę. Spadł na nią ogromny hejt

2023-04-20 10:01

Fani Wersow stanęli w obronie swojej idolki. Nie podoba im się to, że jej była asystentka przyznała, że Weronika wielokrotnie okłamywała swoich widzów. Ci żądają wyjaśnień i przeprosin. Uważają, że Monika Muratova powiedziała to tylko po to, by zdobyć większą rozpoznawalność i rozgłos. Influencerka opublikowała oświadczenie, w którym wyjaśniła całą sprawę.

Była asystentka Wersow odpowiedziała na hejt, który spadł na nią po tym, jak zdradziła się ujawnić kulisy współpracy z Weroniką Sową. Monika Muratova przyznała, że od kilku dni musi mierzyć się z ogromną krytyką i negatywnymi komentarzami, które nieustannie zalewają jej media społecznościowe. Była asystentka współpracowała z partnerką Friza w trakcie drugiego sezonu Ekipy. To właśnie w tym czasie ich relacje mocno się zacieśniły. Fani Ekipy szybko polubili Monikę, przez co ta często pojawiała się na filmikach. Jednak w pewnym momencie dziewczyna zniknęła z social mediów, a Wersow przyznała, że jej była asystentka jest influencerką, którą lubi najmniej. Monika przez długi czas nie odnosiła się do jej słów. Jednak po kilkunastu miesiącach zdecydowała się przerwać ciszę. Podczas wywiadu skomentowała to, co powiedziała kiedyś Weronika oraz przyznała, że Wersow wielokrotnie okłamywała fanów. Od tego momentu influencerka mierzy się z falą negatywnych komentarzy i mocną krytyką.

Kultowe piosenki z bajek | Dokończ Piosenkę #9

Monika Muratova - była asystentka Wersow

Monika Muratova o Wersow wypowiedziała się po kilku miesiącach milczenia. Przyznała, że wcześniej, ze względu na swoje dobro, nie chciała poruszać tego tematu. Jednak wystarczyło kilka godzin, by po wywiadzie i oskarżeniu Weroniki o to, że okłamywała widzów, fani zaczęli zasypywać ją negatywnymi komentarzami. Influencerka zdecydowała się na nie odpowiedzieć.

Wywiad, który jest cytowany w mediach dotyczy mnie - żadnej innej osoby, zatem miałam prawo wspomnieć o czymś, co przeżyłam. Komentarz zbędny? Być może. Nazywanie tej wypowiedzi "wyciąganiem brudów" jest dużym wyolbrzymieniem i szukaniem sensacji.

Była asystentka Wersow podkreśliła, że poruszyła temat swojej byłej podopiecznej tylko dlatego, że dziennikarka zadała jej pytanie dotyczące współpracy z Weroniką.

Debiutancka płyta Wersow pewniakiem! Influencerka nagrała już kolejne utwory

Wszyscy jesteśmy ludźmi, mamy swoje emocje i przeżycia. Każdemu należy się szacunek. Ja ten szacunek mam do każdej osoby, którą spotkałam na swojej ścieżce zawodowej. W tym krótkim nagraniu, z 40 minutowego wywiadu, jest moja odpowiedź na zadane mi pytanie o przeszłość, która się za mnie wije po internecie.

Prosiłabym i zważanie na słowa i niebagatelizowanie tematów depresji. Jeśli chcecie dbać o zdrowie innych to zadbajcie w pełni, bez wyjątków.

Monika Muratova - była asystentka Wersow

i

Autor: Instagram/moniamuratova
Listen on Spreaker.