Budda zrobił to dla swojej starszej sąsiadki! Fani zachwyceni rozczulającym widokiem

i

Autor: screen z kanału na YouTube: Budda. TV Budda zrobił to dla swojej starszej sąsiadki! Fani zachwyceni rozczulającym widokiem

PIĘKNA REAKCJA

Budda zrobił to dla swojej starszej sąsiadki! Fani zachwyceni rozczulającym widokiem

2024-03-03 14:07

Budda jest człowiekiem o wielkim majątku, ale jeszcze większym sercu. Kiedyś zaznał biedy, nie powodziło mu się w życiu, a gdy los dla niego się odwrócił, postanowił dzielić się dobrem z najbardziej potrzebującymi. Największą uwagą cieszą się materialne akcje pomocowe, ale najwięksi fani pamiętają też o jego dobrych, prostych gestach, na które stać każdego. Dowód? Podrzucamy na naszej stronie!

Spis treści

  1. Budda - przysługa dla sąsiadki

Czy kogoś jeszcze dziwią niektóre decyzje i zachowania kochającego motoryzację Youtubera? Praktycznie wszyscy już wiedzą, kim jest Budda oraz czym zasłynął. Dużą rozpoznawalność zyskał za sprawą skrzyni z pieniędzmi, którą podrzucił pod lokalny dom dziecka. Jeszcze głośniej o jego osobie zrobiło się po tym, gdy Budda solidnie wsparł WOŚP. W przebraniu starszego pana wrzucił do tekturowej puszki ogromną sumę pieniędzy. Pomaganie to jego drugie imię, ale nie chodzi wyłącznie o pomoc materialną. Aczkolwiek ta spotyka się z największym rozgłosem. Jednak nawet najprostsze gesty mogą sprawić, że komuś po prostu będzie łatwiej w życiu. Internauci właśnie wygrzebali przemilczany temat z jednego ze starszych filmków Kamila Labuddy. Postanowił on podwieźć starszą sąsiadkę!

Budda z włosami - tak wyglądał w młodości! Jest nie do poznania i można się zdziwić!

Od chłopca z reklamy po crusha całej Polski. Jak zmienił się Maciej Musiał?

Budda - przysługa dla sąsiadki

Tuż po akcji związanej ze wsparciem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wiele shotów, w których pojawia się Youtuber zyskało na popularności. Internauci odgrzebują daną sytuację, kopiują na swój kanał i generują sobie ogromne zasięgi. Mnóstwo wyświetleń zyskał filmik, na którym Budda swoim sportowym samochodem podwozi starszą sąsiadkę, która szła do lekarza. Spotkał ją przez przypadek i postanowił pomóc!

Sąsiadka dopytywała, czym teraz Budda się zajmuje, a on sam stwierdził, że kobieta na tylnym siedzeniu jego samochodu jest wieziona niczym kiedyś Królowa Elżbieta! Internauci zachwycali się rozczulającym widokiem: "Budda to jest wielki człowiek z klasą", stwierdza kilkaset z osób, "lepiej niż Królowa Elzbieta", napisał użytkownik, "albo mi się wydaje, albo próbował poderwać", zażartował jeden z internautów. Zobaczcie ten piękny moment!

Listen on Spreaker.