BTS lepsi od Ekipy i Sanah. To ich najlepszy wynik w Polsce

2021-07-23 14:08
BTS
Autor: Universal Music Poland

BTS idą za ciosem i biją kolejne rekordy. Ten sukces byłby jednak niemożliwy, gdyby nie ich polscy fani. Najnowszy album koreańskiego boysbandu podbił polską listę sprzedaży. Chłopaki uplasowali się na samym szczycie OLiS, wyprzedzając w tym tygodniu bestsellerowe wydawnictwa Ekipy oraz Sanah.

BTS - nowa płyta koreańskiego boysbandu bije rekordy popularności na całym świecie, w tym również w Polsce. Oficjalnie wiadomo już, że najnowszy krążek chłopaków Butter zadebiutował na samym szczycie najważniejszej listy sprzedaży w Polsce, czyli OLiS. To wielki sukces, biorąc pod uwagę silną konkurencję. Dzięki wsparciu polskich fanów BTS sprzedali w zeszłym tygodniu więcej płyt niż Ekipa czy Sanah.

Sukces najnowszego krążka BTS nie powinien nikogo dziwić. Członkowie najpopularniejszego boysbandu na świecie wzięli sobie za cel podbicie światowych list przebojów, o czym świadczy fakt, że postawili na język angielski. Ich drugi anglojęzyczny singiel, będący jednocześnie utworem tytułowym z płyty, tygodniami nie schodził z 1. miejsca listy hitów w Stanach Zjednoczonych. Ich najnowsza kompozycja Permission To Dance, w której powstaniu palce maczał Ed Sheeran, również zadebiutowała na samym szczycie prestiżowego rankingu.

O kim mowa - BTS, 4Dreamers, a może BLACKPINK?

Pytanie 1 z 11
Jak nazywają się chłopaki, którzy tworzą boysband 4Dreamers?

BTS lepsi od Sanah i Ekipy

To najlepszy wynik BTS w Polsce! Dzięki wsparciu polskich wielbicieli chłopaki mogą pochwalić się debiutem na OLiS, czyli oficjalnej liście sprzedaży albumów muzycznych. Warto wspomnieć o tym, że do tej pory najbliżej szczytu był krążek Map Of The Soul: Persona, który zadebiutował na 2. miejscu. Lepszy wówczas okazał się jedynie Leonard Cohen.

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze