BTS

i

Autor: Universal Music Poland

BTS lepsi od Ekipy i Sanah. To ich najlepszy wynik w Polsce

2021-07-23 14:08

BTS idą za ciosem i biją kolejne rekordy. Ten sukces byłby jednak niemożliwy, gdyby nie ich polscy fani. Najnowszy album koreańskiego boysbandu podbił polską listę sprzedaży. Chłopaki uplasowali się na samym szczycie OLiS, wyprzedzając w tym tygodniu bestsellerowe wydawnictwa Ekipy oraz Sanah.

BTS - nowa płyta koreańskiego boysbandu bije rekordy popularności na całym świecie, w tym również w Polsce. Oficjalnie wiadomo już, że najnowszy krążek chłopaków Butter zadebiutował na samym szczycie najważniejszej listy sprzedaży w Polsce, czyli OLiS. To wielki sukces, biorąc pod uwagę silną konkurencję. Dzięki wsparciu polskich fanów BTS sprzedali w zeszłym tygodniu więcej płyt niż Ekipa czy Sanah.

Sukces najnowszego krążka BTS nie powinien nikogo dziwić. Członkowie najpopularniejszego boysbandu na świecie wzięli sobie za cel podbicie światowych list przebojów, o czym świadczy fakt, że postawili na język angielski. Ich drugi anglojęzyczny singiel, będący jednocześnie utworem tytułowym z płyty, tygodniami nie schodził z 1. miejsca listy hitów w Stanach Zjednoczonych. Ich najnowsza kompozycja Permission To Dance, w której powstaniu palce maczał Ed Sheeran, również zadebiutowała na samym szczycie prestiżowego rankingu.

O kim mowa - BTS, 4Dreamers, a może BLACKPINK?

Pytanie 1 z 11
Jak nazywają się chłopaki, którzy tworzą boysband 4Dreamers?

BTS lepsi od Sanah i Ekipy

To najlepszy wynik BTS w Polsce! Dzięki wsparciu polskich wielbicieli chłopaki mogą pochwalić się debiutem na OLiS, czyli oficjalnej liście sprzedaży albumów muzycznych. Warto wspomnieć o tym, że do tej pory najbliżej szczytu był krążek Map Of The Soul: Persona, który zadebiutował na 2. miejscu. Lepszy wówczas okazał się jedynie Leonard Cohen.

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu