bryska gwiazdą rocka! Szokująca i ostra odsłona gwiazdy hitu odbicie

i

Autor: Magic Records Poland bryska gwiazdą rocka! Szokująca i ostra odsłona gwiazdy hitu odbicie

bryska gwiazdą rocka! Szokująca i ostra odsłona gwiazdy hitu odbicie

2023-04-01 16:36

Coś, co wydawało się niemożliwe, właśnie staje się faktem! Bryska ujawniła swoją rockową duszę, a wszystko to za sprawą utworu "to był fajny rock", w rockowej, ostrej odsłonie. To jednak nie koniec! Singiel promuje rockowy album, z drapieżnymi wersjami takich hitów jak samba czy kraksa.

Bryska, czyli artystka znana z popowo-tanecznych przebojów takich jak: "odbicie", "mam kogoś lepszego", czy chociażby "kraksa" przechodzi na ciemną stronę i ogłasza wyprawę w klimaty dotąd nieznane jej fanom - ostrego, gitarowego rocka! To, co zaczęło się od niewinnej przeróbki singla "to był fajny rok" i zaowocowało zmianą niewielką w tytule, a ogromną brzmieniowo - pociągnęło za sobą dalsze ruchy. 

bryska ogłosiła dużą trasę koncertową! Nasze LOVESTORY Tour 2023 - kiedy i gdzie wystąpi gwiazda?

bryska - objawienie muzycznej sceny śpiewa utwór Panika. Co za głos!

bryska - rockowa odsłona gwiazdy

Bryska przearanżowała wszystkie utwory z ostatniej płyty "[moja ciemność]²" i zapowiedziała wydanie "[mojej ciemności]³"! Rededycja mocno namiesza na rockowej scenie, a wszyscy, którzy słyszeli już rockową  "Sambę", "kraksę" czy "lato (pocałuj mnie)", nie mogą wyjść z podziwu, jak to się mogło udać! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE