Brylant i Popek

i

Autor: materiały prasowe Brylant i Popek w jednej piosence.

Nowość

Brylant i Popek w jednej piosence. Tego połączenia nikt się nie spodziewał!

2023-06-16 16:38

Brylant i Popek połączyli siły i nagrali wspólnie singiel, który rozgrzeje parkiety do czerwoności! Takiego połączenia nikt się nie spodziewał. Brylant oraz Popek połączyli siły i stworzyli singiel, który ma szansę stać się viralowym hitem.

Utwór emanuje pozytywną energią i zapewnia dynamiczny beat, który idealnie sprawdzi się na imprezach i podczas wakacji. Duet Brylant i Popek tworzą niepowtarzalną mieszankę dźwięków, która z pewnością zaskoczy słuchaczy. Bez wątpienia ta kolaboracja nie obędzie się bez echa! Brylant swój debiutancki singiel „Ona ma” nagrał z ikoną popkultury – Popkiem. Utwór to perełka artysty, dopracowana pod każdym względem. Odzwierciedla emocje Brylanta, które przez lata nie były wypowiedziane. Czy będzie to hit lata? Wszystko na to wskazuje. Warto obserwować twórczość artysty, na pewno namiesza na polskiej scenie muzycznej.

Córka Charliego Sheena zszokowała wyznaniem o sexworkingu. Teraz się tłumaczy

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Brylant - kim jest?

Brylant to wokalista i autor tekstów. W jego życiu nadszedł czas, w którym postanowił postawić wszystko na jedną kartę – spełniać muzyczne marzenia. Choć karierę zaczynał w innym nurcie muzycznym to muzyce pop-rap oddał swoje serce. Solową karierę zaczyna z wielkim przytupem.

Norah Jones wydała nową piosenkę i rusza w trasę koncertową