Britney Spears zniknęła z Instagrama. Co się stało z gwiazdą pop?

2021-09-15 10:31
Britney Spears
Autor: PMPhoto / SplashNews.com/EAST NEWS

Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu zaręczyn Britney Spears zniknęła z Instagrama. Na koncie znanej na całym świecie wokalistki nie ma obecnie żadnych postów, a liczba jej obserwujących znacznie zmalała. Fani wystraszyli się, że ma to związek z ruchem Free Britney, bowiem ostatni opis piosenkarki odnosił się do sprawy jej kurateli. Co się stało?

Britney Spears - Instagram to serwis, za pośrednictwem którego piosenkarka najczęściej komunikuje się ze swoimi fanami. Gdy w 2019 roku wokalistka przestała zamieszczać nowe posty, a w mediach nie pojawiały się zdjęcia zrobione przez paparazzi, fani zaczęli doszukiwać się prawdy. Ta okazała się druzgocąca. Anonimowe źródło przekazało, ze księżniczka popu jest zamknięta w zakładzie psychiatrycznym wbrew własnej woli. W ten sposób narodził się ruch fanowski Free Britney, którego celem jest wyswobodzenie piosenkarki spod kurateli jej ojca. Dzięki zaangażowaniu wielbicieli na całym świecie sprawa nabrała tempa, a Britney Spears w końcu reprezentowana jest w sądzie przez własnego prawnika. Nic dziwnego, że Britney Army bardzo emocjonalnie zareagowali na zniknięcie profilu artystki na Instagramie. Z konta Brit usunięto wszystkie posty, a liczba jej followersów zmalała o prawie dwa miliony. Oliwy do ognia dolał fakt, że ostatni post zamieszczony przez wykonawczynię hitu ...Baby One More Time dotyczył... właśnie kurateli. Czy Britney Spears znów ma problemy?

Britney Spears - Instagram

Gdy fani odkryli, że konto Britney Spears zostało dezaktywowane, na Twitterze pojawił się hashtag #WhereIsBritney. Za pośrednictwem Twittera piosenkarka pozostawiła wiadomość, w której wyjaśniła, że chce odpocząć od social mediów i celebrować zaręczyny z dala od zgiełku fleszy. Informację, jakoby Britney zrobiła sobie przerwę, jednemu z serwisów internetowych potwierdził jej prawnik.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!
Najnowsze