BRIT Awards 11.05.2021 - gdzie oglądać, kto wystąpi, nominacje, zwycięzcy

2021-05-11 9:50 Adrian Rybak
Dua Lipa płytą Future Nostalgia zabrała nas do przyszłości serwując muzykę w stylu retro!
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Dua Lipa płytą Future Nostalgia zabrała nas do przyszłości serwując muzykę w stylu retro!

BRIT Awards 2021 już we wtorek 11 maja! To najważniejsze wydarzenie muzyczne w Wielkiej Brytanii. Nagrody przyznawane przez organizację British Phonographic Industry są brytyjskim odpowiednikiem nagród Grammy. Wiadomo już, kto wystąpi na tegorocznej gali oraz kto ma szanse na nagrodę. Gdzie obejrzeć wydarzenie?

BRIT Awards 2021 to wydarzenie, na które czeka wiele osób. Już dzisiaj artyści zostaną nagrodzeni przez brytyjskich ekspertów. Organizatorzy zapowiadają ogromne widowisko. Ma to być pierwsze duże wydarzenie telewizyjne od rozpoczęcia pandemii z udziałem publiczności w arenie. Gala zostanie zrealizowana w hali The O2 w Londynie. W tym roku na nagrodę w najważniejszej kategorii - brytyjski album roku - szanse mają Arlo Parks, Celeste, J Hus, Jessie Were i Dua Lipa. To właśnie ta ostatnia gwiazda jest typowana do zwycięstwa. Wśród nominowanych znaleźli się też tacy artyści jak Harry Styles, Rina Sawayama, Little Mix oraz międzynarodowe gwiazdy Billie Eillish, Ariana Grande, Miley Cyrus i The Weeknd. Podczas gali wręczona zostanie także nagroda specjalna Icon Award, którą dostanie Taylor Swift. Kto wystąpi na rozdaniu nagród?

The Weeknd najlepsze wykony na żywo

BRIT Awards 2021 - kto wystąpi?

Na scenie najważniejszej gali muzycznej w Wielkiej Brytanii wystąpią Arlo Parks, Coldplay, Dua Lipa, Griff, Headie One, Olivia Rodrigo, Rag'n'Bone Man, Pink & the Lewisham, Greenwich NHS Choir i The Weeknd. Pojawiły się plotki, że zaśpiewa także Taylor Swift, jednak do tej pory nie potwierdzono tej informacji.

BRIT Awards 2021 - gdzie i kiedy oglądać?

Gala BRIT Awards 2021 odbędzie się we wtorek 11.05.2021 o godzinie 20:45 czasu polskiego. W Wielkiej Brytanii będzie można obejrzeć ją na kanałach ITV oraz ITV2. Zagraniczni widzowie będą mogli zobaczyć wydarzenie na żywo na YouTube na oficjalnym kanale BRIT Awards.

Najnowsze