Metamorfoza

Bożenka z "Na dobre i na złe" wygląda teraz zupełnie inaczej. Ale zmiana!

2024-04-19 8:57

Z Na dobre i na złe odeszła dwanaście lat temu, jednak fani serialu nadal pamiętają o troskliwej siostrze Bożence, która swoim urokiem i poczuciem humoru szybko zjednała sobie widzów. Choć za sprawą swoich perypetii w Leśnej Górze cieszyła się sporą popularnością, to w pewnym momencie niemal całkowicie zniknęła z show-biznesu. Sprawdziliśmy, jak teraz wygląda i co robi Edyta Jungowska.

Edyta Jungowska wcielała się w postać Bożenki z Na dobre i na złe przez dwanaście lat. W tym czasie widzowie oglądali jej romans z byłym więźniem - Markiem Zbieciem, ale również miłosne podboje z pochodzącym z Holandii anestezjologiem - Ruudem Van Der Graafem. Serial przyniósł jej rozpoznawalność oraz otworzył drzwi do kolejnych, zawodowych wyzwań. W pewnym momencie, pomimo dużej popularności podjęła decyzję o odsunięciu się w cień. Choć nie zrezygnowała w pełni z aktorstwa, to zaangażowała się w prowadzenie własnego biznesu. Edyta Jungowska od 2010 roku prowadzi własne wydawnictwo "Jung-off-ska", które słynie z audiobooków dla dzieci i młodzieży.

Maks on air - Eurowizja, Orange Warsaw

Na dobre i na złe - Bożenka

Aktorka zazwyczaj unika pokazywania się na ściankach podczas medialnych wydarzeń, dlatego znalezienie jej nowych zdjęć nie jest takie łatwe. Choć Edyta Jungowska większość swojego czasu poświęca pracy w wydawnictwie, to możemy spotkać ją również na deskach teatru, a także na imprezach organizowanych z okazji premier spektakli, w których występuje. To właśnie zdjęcia z nich pomogły nam w przygotowaniu galerii poświęconej aktorce. Możecie zobaczyć w niej to, jak na przestrzeni kilkunastu lat zmieniała się Bożenka z Na dobre i na złe.