Botoks - nowy thriller Patryka Vegi mocniejszy niż Pitbull?

i

Autor: screen zwiastunu Botoks facebook.com/PatrykVegaOfficial Botoks - nowy thriller Patryka Vegi mocniejszy niż Pitbull?

Botoks Patryka Vegi - nowy zwiastun wciska w fotel [VIDEO 18+]

2017-08-18 13:53

Botoks - nowy film Patryka Vegi - bierze na cel służbę zdrowia i koncerny farmaceutyczne. Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, a sam film przestrzega: leczenie grozi śmiercią, 17% pacjentów nie przeżywa operacji. Botoks pobije Pitbulla brutalnością, wulgaryzmami i gorzkimi faktami o Polsce? Zobaczcie zwiastun, który będzie wyświetlany w kinach.

Nowy thriller Patryka Vegi wywoła mnóstwo kontrowersji, co potwierdza opublikowany przez dystrybutora nowy zwiastun filmu. Botoks, premiera którego zaplanowana jest na 29 września 2017 roku, porusza się w świecie lekarzy, ratowników, chirurgów, szpitali, koncernów farmaceutycznych, zdrowia, piękna i kobiecego ciała. To dotyczy nas wszystkich. Vega deklaruje, że wydarzenia w Botoksie były inspirowane prawdziwymi historiami.

Botoks - obsada u Vegi jak zwykle robi wrażenie i znacie te nazwiska z poprzednich filmów Patryka Krzemienieckiego (jak naprawdę nazywa się Vega): Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Marieta Żukowska, Janusz Chabior, Sebastian Fabijański, Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Ma Jak komentują fani na profilu Patryka Vegi na Facebooku - mistrzowskiego składu się po prostu nie wymienia. Jaki jest Botoks? Czym zaskoczy widzów i czy oburzy pracowników służby zdrowia? Sprawdźcie w nowym, mocnym zwiastunie.

BOTOKS - zwiastun kinowy z 17 sierpnia 2017 r. [18+ ze względu na sceny przemocy i wulgaryzmy]: