Bored in the House - tej piosenki z TikToka szukasz! Nowy trend w aplikacji

2020-03-31 14:18
Bored in the House - tego utworu z TikToka szukasz! Nowy trend w aplikacji
Autor: Tik Tok Bored in the House - tego utworu z TikToka szukasz! Nowy trend w aplikacji

W aplikacji TikTok coraz więcej osób szuka utworu, który wpada do głowy i nie chce z niego wyjść. To właśnie Bored in the House stał się prawdziwym hitem kwarantanny na TikToku. Posłuchajcie tego bujającego numeru - na ESKA.pl!

Piosenki na TikToku bardzo szybko zyskują popularność. To właśnie użytkownicy tej aplikacji wyznaczają muzyczne trendy, nagrywają do popularnych utworów filmiki. Najczęściej są to układy taneczne, które stają się momentalnie viralem. Tym razem jest podobnie. Użytkownik @curtistoofunny postanowił wrzucić na kanał TikTok, filmik z wykorzystaniem utworu Bored in the house. Utwór się przebojem w aplikacji.

Bored in the House - hit na TikToku

@curtistoofunny był pierwszym użytkownikiem, który wykorzystał utwór Bored in the House stał się w ciągu kilku dni viralem na TikToku. Film obejrzało ponad 10 milionów osób, a polubiło blisko 3,5 miliona. Ponad półtora miliona osób również postanowiło zrobić swoją wersję wideo. Jeżeli wpadł Wam do głowy ten utwór i zastanawialiście się, jak on się nazywa, to nie musicie szukać dalej ;) 

Bored in the House - trend na TikToku

Utwór stał się nowym trendem w aplikacji TikTok. Żeby trafić do karty Dla Ciebie, należy po prostu powtórzyć TikToka, który widzicie na dole i wrzucić do siebie na kanał. Pamiętajcie jednak, żeby dorzucić coś kreatywnego od siebie, ponieważ algorytmy aplikacji nie lubią opcji kopiuj-wklej.

Najnowsze