Blanka

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Blanka odwołała koncert. Powód zaskoczy jej hejterów!

2023-06-08 19:02

Kariera Blanki nabiera rozpędu. Choć gwiazda nie wygrała tegorocznej Eurowizji, to zdecydowanie nie ma powodów, by narzekać na brak pracy i propozycji. Wiele osób z niecierpliwością czeka na jej występy w swoich rodzinnych stronach. Tak miało być również w Ożarowie Mazowieckim. Jednak do organizatorów dotarła wiadomość, która mocno ich zszokowała.

Odwołany koncert Blanki, to z pewnością spory zawód dla jej fanów, którzy marzyli o tym, by zobaczyć gwiazdę na żywo. Tegoroczna reprezentantka Polski miał wystąpić w połowie czerwca na Dniach Ożarowa Mazowieckiego. Jednak kilka dni przed wydarzeniem, organizatorzy dostali zaskakującą wiadomość od menagmentu artystki, która mówi jasno o tym, że Blanka Stajkow nie pojawi się na scenie. Dom Kultury Uśmiech opublikował oficjalne oświadczenie, w którym wyjaśnił powód tej decyzji. Hejterzy, którzy naśmiewali się ze słynnego Bejba z pewnością będą zaskoczeni powodem tej decyzji. Z kolei Organizatorzy zapowiadają, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, a to, co się wydarzyło nie zostanie bez echa.

Edyta Górniak ostro o aferze z Dodą i Mikołajem Dobrowolskim. Mocno się wkurzyła!

Wnuczka śpiewa Krawczyka, babcia słucha Rammsteina | Dokończ piosenkę #8

Blanka - odwołany koncert

To już pewne. Koncert Blanki w Ożarowie Mazowieckim został odwołany. Menagment artystki skontaktował się z organizatorami wydarzenia i poinformował ich, że Blanka nie wystąpi podczas ich wydarzenia ze względu na galopującą karierę.

Ze względu na galopującą karierę Blanki i niezwykle intensywny czas po Eurowizji, artystka nie była w stanie przygotować koncertu o odpowiedniej jakości, długości oraz wartości artystycznej. Przepraszamy za sytuację związaną z odwołaniem koncertu, ale wierzymy, że wrócimy do państwa z należycie przygotowanym materiałem oraz show koncertowym. Liczymy na zrozumienie

Organizatorzy wydarzenia, tuż pod opublikowanym oświadczeniem, dodali swój komentarz. Zapowiedzieli, że będą domagali się zadośćuczynienia.

Synowa Edyty Górniak nie przypadła fanom do gustu. Chodzi o jeden szczegół

Powyższe oświadczenie pozostawiamy bez komentarza. Argumenty i stanowisko naszego partnera są zupełnie niezrozumiałe, ponieważ organizator zadbał o podpisanie umowy z artystką odpowiednio wcześniej, dlatego też organizator w imieniu mieszkańców będzie oczekiwał stosownego zadośćuczynienia ze strony managementu i artystki