Edyta Górniak

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Synowa Edyty Górniak nie przypadła fanom do gustu. Chodzi o jeden szczegół

2023-06-05 12:08

Dziewczyna Allana Krupy mierzy się ze sporym hejtem, który spadł na nią po tym, jak Edyta Górniak opublikowała zdjęcie swojej przyszłej synowej. Uwagę fanów zwrócił jeden szczegół, który wywołał ogromne kontrowersje. W obronie Andżeliki stanęła diwa, która krótkim komentarzem podsumowała negatywne słowa.

Edyta Górniak chętnie wrzuca na swoje media społecznościowe nie tylko kadry z koncertów i współprac, ale także prywatne materiały ze swoimi najbliższymi. Częstym gościem na jej InstaStories jest Allan Krupa - jej oczko w głowie. Diwa od dziewiętnastu lat łączy karierę z macierzyństwem. Z ukochanym potomkiem łączy ją wyjątkowa więź, które pozazdrościć może nie jedna matka. Syn Edyty Górniak, który jest początkującym raperem, od jakiegoś czasu jest w związku z Andżeliką. Młodzi tworzą piękną parę i często pojawiają się na mediach społecznościowych mamy Allana. Okazuje się jednak, że nie wszystkim przypadłą do gustu synowa Edyty Górniak. Fani artystki zwrócili uwagę na jeden szczegół, który mocno nie przypadł im do gustu.

Wszyscy mówili, że ma głos jak Agnieszka Chylińska. Po Mam Talent robi karierę na TikToku!

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

Edyta Górniak - dziewczyna Allana Krupy

Przy okazji święta najmłodszych, Dnia Dziecka, diwa postanowiła pochwalić się swoim synem oraz przyszłą synową. Edyta Górniak wrzuciła na swojego Instagrama fotografię, na której widać zakochanych. Choć pod postem można znaleźć wiele pozytywnych komentarzy z komplementami, to znalazły się również tacy, którzy nie są zadowoleni z udostępnionego kadru. Wszystko przez to, że dziewczyna Allana Krupy pozuje z papierosem.

Ewa Farna w platynowym blondzie jest nie do poznania. Fryzjer gwiazd kompletnie ją odmienił

Dziecko z petem w łapie. No nic tylko pogratulować

Dziecko z fajka😮😢 omg, czy możemy nie promować takich zachowań…?

Syn poukładany , dziewczyna nie koniecznie. Z tą petą… wyglądu nie skomentuje 🤡

Gwiazda szybko jednak odpowiedziała na powyższe komentarze.

Kocham nawet z fajem